16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:18 | Karabükspor 2-1 Galatasaray | MS | 21 Ocak

Normal bir teknik direktor olsa 2. Yariya josue ile baslamaz

Eren'i alir oyuna cift forvet'e döner skor 1-1 sahada degisilmesi gereken birseyler var sonucta ama yok bay jor izlesin

Kimi alicak?? Adam 64 te rodriguesi soktu .

Takimda fark yaratacak adamlar sakat veya cezali.

Eren oynadigi zaman kufur edip poldiyi alsana diyorsunuz!! Halbuki sigtorson yerine adam gibi golcu alinmaliydi.
Maç 1-1 gole ihtiyacin var joseu denen vitaminsizi çıkarıp Eren ile çift forvete dönebilirsin.Ne demek kimi alacak ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alsın Josue'yi Podolski'yi,ne yaptı bu ikisi bu maç?

Maç maç bakacağız,Podolski önceki maç iyi olabilir bu maç kötüyse niye zorluyoruz ki?Yasin iyi kötü bir dinamizm yaratıyordu,onu oyundan aldı tamamen baltaladı oyunu.

Ya cok minor seylere takiliyorsunuz.
Eren olsaydi kaybetseydik poldiyi niye almadin denecekti.

Arkadaslar

Hamza hanzoydu bi bok bilmiyordu

Mustafa denizli bunakti bilmiyordu

Riekerink zaten ne bilsin??

Ama bizim yonetim super oyle mi??

Ya cok minor seylere takiliyorsunuz.
Eren olsaydi kaybetseydik poldiyi niye almadin denecekti.

Arkadaslar

Hamza hanzoydu bi bok bilmiyordu

Mustafa denizli bunakti bilmiyordu

Riekerink zaten ne bilsin??

Ama bizim yonetim super oyle mi??

Ya ne minörü abi,belki daha önce alsa kazanacaktık.Takım top mop oynamıyor o ayrı konu da,şampiyonluk gelirlerinden falan bahsediyoruz.Şampiyonlar Ligi diyoruz.Her maç her maç aynı argümanlar.Bir dünya puan gitti bunun yüzünden.Ben de senin gibi sabrediyordum ama yeter her şeyin bir sonu var.Bugün patladı artık.

2. maçtan havlu attık hiç şaşırmadım. mayıstaki kongreye hazırlanın bu yönetim ve bu t.direktörle şampiyon olmamız futbolun doğasına aykırı, imkansız ötesi

Maç 1-1 gole ihtiyacin var joseu denen vitaminsizi çıkarıp Eren ile çift forvete dönebilirsin.Ne demek kimi alacak ?

Futbol bukadar basit olsa hepimiz yapardik.

Orta sahadan birini eksiltip 2 forvete cikinca gol atacagin kesin mi??

Josue berbat. Onu takima alan komisyoncuya kimse hesap sormuyor .

Eren de formsuz. Adam topu tutmaya calisti.

C2t_YsIXUAE7PL6.jpg

Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut: Yasin golüyle yenilsek eylem yapacaktık!

Hele bunağa bak hele

Futbol bukadar basit olsa hepimiz yapardik.

Orta sahadan birini eksiltip 2 forvete cikinca gol atacagin kesin mi??

Josue berbat. Onu takima alan komisyoncuya kimse hesap sormuyor .

Eren de formsuz. Adam topu tutmaya calisti.
Orta sahadan birini eksiltmek derken? Josue zaten hep eksikti ilk dakikadan beri varlığını gram görmedim.Sen bir teknik direktör olarak yapman gerekeni yaparsin, yapmak zorundasın.Futbol bu kadar basit evet 7 yasindaki cocugu bile getirsen yapmasi gereken şeyin acilen en geç 60. Dakikada çift forvete dönmek olduğunu bilir.Ha birde senol gunes gibi kurt hocalar vardir onlar 60'ı 70'i beklemez direk 45.dakikada yapar yapması gerekeni orası ayrı.Kimse burda capsiz dursun ve yonetimini savunmuyor ama sen teknik direktörlukten zerre anlamayan Riekerink'i savunmaya çalışıyorsun veya öyle gözüküyor.Asıl suçlu zaten dursun ama Riekerink denen vasıfsızda her maç nasıl bilgisiz ve vasıfsız bir adam olduğunu kanıtlıyor.Şu şartlar altında önce Riekerink'ten sonra dursundan kurtulmamız lazım

Akhisar
Kayseri
Rize D
Beşşektaş

Aslında çok kolay maçlar ama bizimkiler ne yapar eder bu maçlarıda burnumuzdan getirirler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orta sahadan birini eksiltmek derken? Josue zaten hep eksikti ilk dakikadan beri varlığını gram görmedim.Sen bir teknik direktör olarak yapman gerekeni yaparsin, yapmak zorundasın.Futbol bu kadar basit evet 7 yasindaki cocugu bile getirsen yapmasi gereken şeyin acilen en geç 60. Dakikada çift forvete dönmek olduğunu bilir.Ha birde senol gunes gibi kurt hocalar vardir onlar 60'ı 70'i beklemez direk 45.dakikada yapar yapması gerekeni orası ayrı.Kimse burda capsiz dursun ve yonetimini savunmuyor ama sen teknik direktörlukten zerre anlamayan Riekerink'i savunmaya çalışıyorsun veya öyle gözüküyor.Asıl suçlu zaten dursun ama Riekerink denen vasıfsızda her maç nasıl bilgisiz ve vasıfsız bir adam olduğunu kanıtlıyor.Şu şartlar altında önce Riekerink'ten sonra dursundan kurtulmamız lazım

Riekerinki savunmuyorum.

Dursun ve nazifoglu kaldigi surece GS in 1. Degil anca 75. Sorunu olabilir Teknik Direktor.

Herşeyden bağımsız söylüyorum,şu alehimize verilen penaltıya şu yönetimden herhangi bir ses çıkmazsa bunların şerefini paspas yapmak lazım.Rize'de kalecinin eline çarpan topa verdiği penaltı kadar rezil,hatta hatta gözünün önünde olduğu için de bilerek bilinçli verilmiş bir penaltı.Özbek efendi senin şerefin,haysiyetin varsa iki kelam edersin şu rezaletle ilgili.Senin takımının oynadığı top senin doğranmanı gerektirmiyor.Rezil kepaze top oynuyoruz diye böyle şerefsizliklerin yapılmasına hiçbir yönetim göz yumamaz.Ha diyosan ki ben iktidarın yalakasıyım ve iktidarın federasyona havlayamam o zaman gideceksin bu klubün başından

Moderatör tarafında düzenlendi:
2010-2011 sezonundaki bitik galatasaray'ı ayağa kaldıran,2 sene üst üste şampiyon olmuş,ş.liginde 2 sene üst üste gruptan çıkmış galatasaray takımının başkanı olan ünal aysalı 3.sezonun ortasında ligin bitimine 7-8 hafta yarıştan uzaklaştık diye istifaya davet eden tribüncü kafa;

2 senedir takımı duman eden,itibarını yerlere düşüren,sportif olarak başarısız olan bu yönetime tek laf edemiyor.

Chelsea gibi bir takıma hem de ş.ligi 2.turunda deplasmanda 2-0 yenilip elendikten sonra ''sabrımız taşıyor' diye deklarasyon yayınlayan bu kafalar 2 senedir bırak ş.ligini ligde sıradan anadolu takımlarına karşı bile duman olan bu takımla,bu yönetimle ilgili tek bir açıklama yapamıyor...

Aynı durum medya da var.Ünal aysal'ı kulüp batırıyor diye sabah akşam karalayan adamlar söz konusu dursun özbek olunca ''ne yapsın adamcağız,uğraşıyor'' diyorlar..

Bu ikisi yani tribüncü kafa ile medyanın niyetinin ne olduğunu zaten biliyoruz.Biri parasını,bedava biletini alıp keyfine bakar takım umrunda değildir;diğeri medya daha doğrusu fener medyası galatasaray bir şekilde başarısız olsun kafasındadır.

Ama asıl tehlikelisi kendini galatasaray sevdalısı zanneden,ama izlediğini gördüğünü yorumlamaktan aciz,her yoruma safça inanan,fener medyasının ve bu tribüncü kafanın yaptığı her algı yönetimine inanan kişileri..

Bunlar yüzünden selçuk,sabri gibiler işte bu her halta inanan adamlar sayesinde oynuyor.Bunların çoğu kendi düşünmekten aciz beynini fener medyasının piyonları rıdvan gibi adamlara,beyaz futbol gibi programlara ipotek ettirmiş adamlar.Bunlar oralardan aldıkları gazla azıcık selçuka,sabriye, buraka sosyal medyada homurdanma başladı mı ortaya çıkarlar ''onları yedirmeyiz'' ''onlar bu takımın ruhudur'' gibi tweetlerle algı yönetimine destek olurlar.Çünkü onlar düşünmezler.Onların yerine düşünen rıdvan vardır,sinan abileri vardır,furbol uzmanı demirkol vardır.

Bunlara sorsan selçuk maestordur,sneijder takımı sabote eder,ünal aysal takımı batırmıştır,özbek yönetimi elinden geleni yapıyordur...

Çıkarcı taraftarlar,gördüğünü yorumlamaktan aciz taraftar grubu,çok kötü bir yönetim ve buna paralel berbat bir takım planlaması...Al sana kaos...

Son düzenleme:
2010-2011 sezonundaki bitik galatasaray'ı ayağa kaldıran,2 sene üst üste şampiyon olmuş,ş.liginde 2 sene üst üste gruptan çıkmış galatasaray takımının başkanı olan ünal aysalı 3.sezonun ortasında ligin bitimine 7-8 hafta yarıştan uzaklaştık diye istifaya davet eden tribüncü kafa;

2 senedir takımı duman eden,itibarını yerlere düşüren,sportif olarak başarısız olan bu yönetime tek laf edemiyor.

Chelsea gibi bir takıma hem de ş.ligi 2.turunda deplasmanda 2-0 yenilip elendikten sonra ''sabrımız taşıyor' diye deklarasyon yayınlayan bu kafalar 2 senedir bırak ş.ligini ligde sıradan anadolu takımlarına karşı bile duman olan bu takımla,bu yönetimle ilgili tek bir açıklama yapamıyor...

Aynı durum medya da var.Ünal aysal'ı kulüp batırıyor diye sabah akşam karalayan adamlar söz konusu dursun özbek olunca ''ne yapsın adamcağız,uğraşıyor'' diyorlar..

Bu ikisi yani tribüncü kafa ile medyanın niyetinin ne olduğunu zaten biliyoruz.Biri parasını,bedava biletini alıp keyfine bakar takım umrunda değildir;diğeri medya daha doğrusu fener medyası galatasaray bir şekilde başarısız olsun kafasındadır.

Ama asıl tehlikelisi kendini galatasaray sevdalısı zanneden,ama izlediğini gördüğünü yorumlamaktan aciz,her yoruma safça inanan,fener medyasının ve bu tribüncü kafanın yaptığı her algı yönetimine inanan kişileri..

Bunlar yüzünden selçuk,sabri gibiler işte bu her halta inanan adamlar sayesinde oynuyor.Bunların çoğu kendi düşünmekten aciz beynini fener medyasının piyonları rıdvan gibi adamlara,beyaz futbol gibi programlara ipotek ettirmiş adamlar.Bunlar oralardan aldıkları gazla azıcık selçuka,sabriye, buraka sosyal medyada homurdanma başladı mı ortaya çıkarlar ''onları yedirmeyiz'' ''onlar bu takımın ruhudur'' gibi tweetlerle algı yönetimine destek olurlar.Çünkü onlar düşünmezler.Onların yerine düşünen rıdvan vardır,sinan abileri vardır,furbol uzmanı demirkol vardır.

Bunlara sorsan selçuk maestordur,sneijder takımı sabote eder,ünal aysal takımı batırmıştır,özbek yönetimi elinden geleni yapıyordur...

Çıkarcı taraftarlar,gördüğünü yorumlamaktan aciz taraftar grubu,çok kötü bir yönetim ve buna paralel berbat bir takım planlaması...Al sana kaos...

Problem orda zaten.

Arkadaslara bunu anlatmaya calisiyorum.

Giderek fenere benzemekten korkuyorum.

O salaklar da yillarca problemin teknik adamlarda oldugunu sandilardi. 20 yil olmus simdi hala advocati suclayanlar var!!

Biz GS iz. Fenerlilere benzemeyelim!

Her ne kadar kötü oynasakta saçma sapan bir penaltıya kurban edildiğimiz gerçeğini de unutmayalım. Biraz basiretli bir yönetim olsa MHK'nın, Federasyon'un altından girer üstünden çıkardı ama yok arkadaş.

Üst Alt