16/17 H:17 | Konyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 14 Ocak - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
C2KOwqmXAAUp1Vc.jpg

tek kelime ile rezillik. başka bir açıklaması yok. en çok koşan adamımız onların en çok koşan 5. adamından daha az koşmuş.

Gary'i canlı izlemek bi başka. Gerçekten iyi transfer olmuş. Bruma'nın daha faydalısı. Yaptığı koşuları canlı görmeniz lazımdı. Sürati için diyecek birşey yok. Rüzgarın oğlu gibi yardırıyor maşallah. Bruma bir tarafta Gary bir tarafta ikisininde en iyi performansıyla oynadığı maçları düşünemiyorum

Ne zaman koşu mesafelerini görsem bizim takım hep geride, 5-0 yensede 1-0 yenilsede :D

Vasfi bey kardeşim, vaktiyle Schalke-Real Madrid maçı vardı. 0-5 bitmişti maç. Koşu istatistikleri açıklandığında, ilk beş sıradaki oyuncuların hepsi Schalkeli oyunculardan oluşmakta idi. Real oyuncuları Schalkeli oyunculardan sonra geliyordu. Ben o gün bu gün maçta çok koşmanın bi manası olmadığı kanaatindeyim. Maçı çeviriyorsan, oyunu domine edip kendini yormak yerine topu koşturabiliyorsan rakipten az koşmuş olmanın bi önemi yok bence. Mühim olan oyunu domine edebilmek. Ettiğin müddetçe sorunu yok az koşmuş olmanın.

Sağolasın.
Bu arada konyaspor dünkü maçta bu sezon rakip ceza sahaları içinde topla buluşma rekoru kırmış sanırım 18 kere, maçın ilkyarısında 12 idi bu sayı.
Biz ceza sahasına 4.girişte gol atmışız.
Yaptığımız pasların nerdeyse yüzde 90ı kendi sahamız veya ortasaha civarlarında, rakip sahada çok az.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağolasın.
Bu arada konyaspor dünkü maçta bu sezon rakip ceza sahaları içinde topla buluşma rekoru kırmış sanırım 18 kere, maçın ilkyarısında 12 idi bu sayı.
Biz ceza sahasına 4.girişte gol atmışız.
Yaptığımız pasların nerdeyse yüzde 90ı kendi sahamız veya ortasaha civarlarında, rakip sahada çok az.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Defansta sıkıntı olduğuna katılıyorum ama bu kadar pozisyon vermemizde en büyük sorun orta saha. Dikine gidebilen oyuncu yok. Selçuk de jong wesley orta sahasıyla tempoda yapmak çok zor

Carole macin en kotulerinden biriydi. Butun capraza atilan toplarda adamini kacirdi. Konya girdigi pozisyonlara bakin onun kanadindan.
Selcuk onundeki adama dahi pas atamiyor. Haftaya Sneijder yok. Golde Roudrigez i arkaya kaciran pas sneijder den geldi. Selcuk o paslari atabilcek mi haftaya? Joshue de soru isareti.
De jong , semih,sabri antremanlarda iyi calismis .
Roudrigez bu macta iyiydi. Deplasman maclarinda iyi bir kontra oyuncusu. Ancak bir de sami yen de merak ediyorum kapali defanslara karsi ne yapiyor?

Konyaspor maçındaki ikili mücadele kazanma sayıları:
de Jong - 7/14
Linnes - 6/9
Eren - 5/6
Rodrigues - 5/11
Semih - 4/9

Verdiğimiz pozisyonların hepsi adam kaçırma. Dikkat eksiğimi var anlamadım. Carole önündeki adamı göz göre göre bıraktı, diğer pozisyonda da Hakan aynı şeyi yaptı.

Üst Alt