16/17 H:16 | Beşiktaş 1-0 Gaziantepspor | MS | 24 Aralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:16 | Beşiktaş 1-0 Gaziantepspor | MS | 24 Aralık

Keşke devre arası olmasaydı.
Hem küçük hem büyük şikeciler mental olarak düşüşe geçmişti
en azından biraz daha puan kaybederlerdi.

Bizim zaten adam akıllı transfer yapacağımız yok.

SARI-KIRMIZI!

Şu maçı izledikten sonra Riekerink'e biraz haksızlık etmişiz gibi hissettim.

Gaziantep bizim karşımızda bulduğundan çok daha net pozisyonlara girdi Beşiktaş karşısında. Takımdaki bitiricilik sıfır olunca ama elleri boş kaldı :)

Ki biz birden fazla gol aradık ve bulduk. Beşiktaş adeta 1-0 a yattı. Şenol Güneş, bavulunu topla yarın Hollanda'ya dön desek mi bilemedim :)

Şu maçı izledikten sonra Riekerink'e biraz haksızlık etmişiz gibi hissettim.

Gaziantep bizim karşımızda bulduğundan çok daha net pozisyonlara girdi Beşiktaş karşısında. Takımdaki bitiricilik sıfır olunca ama elleri boş kaldı :)

Ki biz birden fazla gol aradık ve bulduk. Beşiktaş adeta 1-0 a yattı. Şenol Güneş, bavulunu topla yarın Hollanda'ya dön desek mi bilemedim :)

Maalesef bizim taraftarmiz öyle. Yapacak birşey yok :D

Verilen penaltıya gördüm.
Böyle penaltı veriliyorsa eğer bu sezon;Poldiye,ceza sahası içinde bundan daha sert en az 3 defa müdahale oldu ve hakemler pozisyona bakmadı bile.

SARI-KIRMIZI!

Bu macin ilk yarisini izledim 2 tane pozisyon oldu ceza sahasinda birinde quaresma oyuncunun karnina carpan topta elleri kaldirdi penalti diye agladi. Digerinde cenk karaktersizi yine kendini yere atti penalti bekledi.
Hal boyle olunca her mac penalti cikmasi normal.
Anormal derecede aglak bir takim bu besiktas.
Macin daha ilk yarisinda atlanilan sari kartlari saymiyorum bile gokhanin 4-5 tane vardir rahat bir tanesi var evlere senlik ceza sahasinin dibinde hakem sadece izledi.

Hayvan gibi adamlara vuruyorlar dusuruyorlar yavsak taraftari ibo takimi ayaga kaldir diyr bagiriyor. Ibrahim cikiyor kendi takimina ayaga kalkin diye bagiriyor.

30 dakikada yasanan pislikler bunlar. Ne bekliyordunuz?

Üst Alt