16/17 H:11 | Fenerbahçe 2-0 Galatasaray | MS | 20 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiçkimse çıkıp beraberlik yeter demesin.Beraberlikte Fener'le aramız hem korunur hem diğerleriyle puan farkı bir kademe daha açılmış olur.Başak haftaya da kazanırsa 8 olacak misal onlarla olan fark.Galibiyet şart.Kimse berabere yeter meter demesin.En büyük sorunumuz bu.İçerde 2 maç üst üste kaybettik.Tek ama tek telafisi,buradan alınacak galibiyet.Galatasaray'dan asla umudumu kesmem ama galibiyet ancak bizi tekrardan havaya sokar.İçerde üst üste 2 maç kaybediyorsan 17 senedir yapamadığını yapıp o ezikleri yeneceksin orada.

Bir rezillik yaşanmasın da ben 1-0 2-1 gibi normal bir mağlubiyete fitim.

30 yıllık koskoca Galatasaray taraftarına bu cümleyi kurdurdular ya o gamsız karaktersiz oyuncu grubunu allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Hiçkimse çıkıp beraberlik yeter demesin.Beraberlikte Fener'le aramız hem korunur hem diğerleriyle puan farkı bir kademe daha açılmış olur.Başak haftaya da kazanırsa 8 olacak misal onlarla olan fark.Galibiyet şart.Kimse berabere yeter meter demesin.En büyük sorunumuz bu.İçerde 2 maç üst üste kaybettik.Tek ama tek telafisi,buradan alınacak galibiyet.Galatasaray'dan asla umudumu kesmem ama galibiyet ancak bizi tekrardan havaya sokar.İçerde üst üste 2 maç kaybediyorsan 17 senedir yapamadığını yapıp o ezikleri yeneceksin orada.

ya bi kes çeneni
git dursuna riekerinke sıva yap

Muslera
Linnes Chedjou Serdar Carole
Tolga De Jong
Sinan Sneijder Bruma
Podolski

Hoca eğer adaletliyse bu kadroyu çıkartır.

Sen kes.Takımından umudunu kesen taraftar görmek istemiyoruz.Riekerink ne alaka onu da anlamadım,Riekerink'i destekleyen çok.
sarper dostum git yat uyu canını sıkma bu ruhsuz futbolcular için 2020 yılına kadar bizden bir bok olmayacak belli oldu borçlar gitisin adam gibi kadro kurulsun ozaman bakarız yazık kendini strese sokma ..tir et gitsin

Sen kes.Takımından umudunu kesen taraftar görmek istemiyoruz.Riekerink ne alaka onu da anlamadım,Riekerink'i destekleyen çok.

ya ne umudundan bahsediyorsun? Kaç hafta geçti takım hala top oynamıyor bu mu umut? Umut dediğin takım mücadele eder, hırslı oynar, bir şeyler yapmak ister ama başaramaz işte o zaman umut olur. Dursun başkanın ne güzel işler yapıyor, kulübü satıyor getirdiği hoca evde 2 mağlubiyet alıyor lige havlu atıyor.

Derbilerin atmosferi başka olur, 11-12 sezonu hariç oraya hep umutsuz gittiğimizde 1 puan aldık. Galibiyet zaten en mükemmel takım ile bile hayal ama burada alınabilecek en iyi sonuç beraberlik olur.

ya ne umudundan bahsediyorsun? Kaç hafta geçti takım hala top oynamıyor bu mu umut? Umut dediğin takım mücadele eder, hırslı oynar, bir şeyler yapmak ister ama başaramaz işte o zaman umut olur. Dursun başkanın ne güzel işler yapıyor, kulübü satıyor getirdiği hoca evde 2 mağlubiyet alıyor lige havlu atıyor.

Dursun beni ilgilendirmiyor,o mevzu kapandı.Şimdi hiç sırası değil senle uğraşamam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt