16/17 E:3 | Galatasaray 2-1 Tuzlaspor | MS | 21 Aralık | ATV - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:3 | Galatasaray 2-1 Tuzlaspor | MS | 21 Aralık | ATV

2.devrede çok daha kötü günler bizi bekliyor.İte kaka şansa bala buraya kadar geldik.2.yarıda bu olmaz artık.ilk 3 e net giremez bu takım.Bu cahil Joru göndermek iiçin daha bekliyorlar acaba.

Cümleten.

giphy.gif

ulan tuzlaya bile bin bir güçlükle gol atıyoruz. hadi onu geçtim. maç bi 10 dakika daha sürse kesin gol yiyecez. biz bu senaryoyu izlemek zorunda mıyız arkadaş. ligte de aynı şey. takım o kadar kolay gol yiyor ki karşımızdaki tuzla dahi bizden iyi defans yapıyor.

Noldu Rikering Bey, maçtan bir gün önce antreman yapmaniza izin vermediler mi ki Tuzlaspora karsi bukadar kötü bir oyun oynandı??

Derbiyi kazanmak herseye ragmen guzel ama anca son dakika penaltisi ile olmasi yakismadi

gerci mac boyu onde goturdugumuz elaziga karsi da son dakika penaltisi ile 2 puan birakmistik

simdi haftaya tuzlaya en azindan yenilmeden gecersek gruptan cikacagimizi dusunuyorum , erzincani istanbulda yeneriz sanirim

Derbiyi kazanmak herseye ragmen guzel ama anca son dakika penaltisi ile olmasi yakismadi

gerci mac boyu onde goturdugumuz elaziga karsi da son dakika penaltisi ile 2 puan birakmistik

simdi haftaya tuzlaya en azindan yenilmeden gecersek gruptan cikacagimizi dusunuyorum , erzincani istanbulda yeneriz sanirim
Türkiyenin en büyük derbisi olduğuna hemfikirmiyiz ?

T@patalk ????

Bi an aklima "JAN de janalim OL DE olelim RIEKERINK" dedigimiz zaman geldi. Ne kadar tezcanliyiz, birini hop kaldirip hop indiriyoruz. Megersem o zaman övdügümüz herif antrenör falan degilmis.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt