16/17 E:2 | 24 Erzincanspor 1-1 Galatasaray | MS | 14 Aralık | A Spor - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 E:2 | 24 Erzincanspor 1-1 Galatasaray | MS | 14 Aralık | A Spor

Önceden maçlarımızı seyretmediğimde vicdan azabı duyuyordum. Artık "ne kadar da güzel bi karar vermişim" diyorum. Maçı seyretmedim, kafam rahat. :ka21:

Zemin kotuydu de yedek takima baktigimda hic bir oyuncuda isik goremiyorum be abi, hic biri boyle iyi performans gosteriyim de hocanin gozune giriyim derdinde degiller, yedek kadroya baktigimda hic biri beni heyecanlandirmiyor.

Bakalim ontivero'ya sans verecekler mi.

Hep demiyor muyuz ? Kupalar surprize musait, hatta lig olmasin elemeli tek macli gitsin .. Iste iki zayif anadolu takimina puan kaybettik , hep bjk bucaya , fb pendik e veya fethiyeye elenecek degil

Sanirim ilk 11 cikan kadroda ideal 11 imizden 1 oyuncu bile yoktu , cogu beraber hic oynamamistir bile . Boyle oldugunda degil 3 uncu lig , hali saha veya paf takimla da oynasan oyun tutturamazsin

Zaten bu adamlarin 3 genc oyuncu haric bir beklentimiz olmayan adamlar oldugu asikar . Yani cavanda oynamayacak ki , zoraki olmadikca josue takima girmeyecek ki ,chedjou zaten gidiyor ...

Bu adamlarin amaci bizi bu tip zayif takimlarin arasindan cikarmak ... Unutulmasin ki 3 sene ust uste kupayi alisimizin ilk senesi ic sahada tek macta 2-2 biten g.ant belediye macinda penaltilarla basladi . 2-3 kez golu atsalar bitecek halde olan macta tur atlayip kupayi aldik ,ardindan 2 sene daha aldik.

Iceride erzincani yen zaten yuksek olasilikla ilk 2 ye girersin , tuzlayi da yenersen lider olursun .. Ondan sonra maclar zorlasip turlar gecildikce ideal kadroyla oynamaya baslar kupaya asilirsin

Bu her zaman boyledir . Artik oyle yedek kadromla cikar 3-5 sallarim devri yok hic bir takima karsi . Herkes az ya cok bir seviyede futbol oynuyor

Yayıncı kuruluşun ekipmanlarını ulaştıramadığı için cep telefonlarıyla çekim yaptığı bir stadyumda takım beraberlik aldığı için ne futbolcu ne teknik ekip kimseye kızacak değilim.

Sakat var mı? yok.

Maçın telafisi var mı? var.

O yüzden umrumda değil sonucu.

Arena'da rahat kazanırız.

Yayıncı kuruluşun ekipmanlarını ulaştıramadığı için cep telefonlarıyla çekim yaptığı bir stadyumda takım beraberlik aldığı için ne futbolcu ne teknik ekip kimseye kızacak değilim.

Sakat var mı? yok.

Maçın telafisi var mı? var.

O yüzden umrumda değil sonucu.

Arena'da rahat kazanırız.

hoşgeldin E.C.E.

başarılı 1 forum hayatı dilerim

Üst Alt