#14 Wilfried Zaha - Sayfa 367 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#14 Wilfried Zaha

Kendisine ırkci yorumlar yapan camiaya karşı ziyechde iyi degilken ikinci yarı oyuna atsak bir sey yapabilirdi bana maymun atsalar onları sinir etmek için elimden gelen herseyi yapardım. konya maçinda dogru durust bir sure almasını umuyorum.

Zaha bu arada santrafor oynadığı maçların tamamında İcardi denen elemandan daha iyi top oynamıştı. Sadece onun kadar skorer değil o yüzden bir şekilde formayı kapıyor bu sarı.
Helal olsun renktaş.. Bizim dedigimiz sadece İcardi kötüyken ileri uçta Zaha oynamalıydı.. Bu yapılsaydı Avrupa'da da farklı konuşuyor olurduk ancak İcardi korkusu bugün bize bunları yaşatıyor maalesef

Şimdi Ziyech cezalı diye Barış sağa atılıp solda Kerem'i göreceğiz muhtemelen ama mesela dün bile Kerem mi Zaha mı takım için daha faydalı net belli oldu

Icardi
Zaha Mertens Barış

Şu hücumla sadece bir kez başladık bir maça, o da içerideki Alanya maçıydı ve inanılmaz bir top oynamıştık. Bu sezon ligde izlediğimiz en dominant üç performanstan biriydi. Ne hikmetse bir daha bu şekilde çıkmadık hiç sahaya

Şimdi Ziyech cezalı diye Barış sağa atılıp solda Kerem'i göreceğiz muhtemelen ama mesela dün bile Kerem mi Zaha mı takım için daha faydalı net belli oldu

Icardi
Zaha Mertens Barış

Şu hücumla sadece bir kez başladık bir maça, o da içerideki Alanya maçıydı ve inanılmaz bir top oynamıştık. Bu sezon ligde izlediğimiz en dominant üç performanstan biriydi. Ne hikmetse bir daha bu şekilde çıkmadık hiç sahaya
dün nerden belli oldu

zaha ne yaptı mesela

Kendisine ırkci yorumlar yapan camiaya karşı ziyechde iyi degilken ikinci yarı oyuna atsak bir sey yapabilirdi bana maymun atsalar onları sinir etmek için elimden gelen herseyi yapardım. konya maçinda dogru durust bir sure almasını umuyorum.
Okan hocanın neden Ziyech'i 84. dakikaya kadar oyunda tuttuğunu hala anlamakta güçlük çekiyorum. İkinci yarının başında Zaha'nın soldan, Barış'ın da sağdan oynaması gerekiyordu.

Icardi
Zaha Mertens Barış

Konya macina barisi bek yapar kanatın birini de kerem yaparak baslardım

Üst Alt