#1 Fernando Muslera (K) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topu beklere Şişirmesi en azından ortaya oynamasından iyidir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vay be dedirtecek bir şey yapmadı. Helal olsun diyenler hatalarını kanıksayanlar. Evet bu sefer batırmadı ama kendisini sıçmadı diye tebrik edersek hakaret etmiş oluruz

Araya gidilirken doğru gördüysem hakem kendisinden özür dileyip benim hatam, görmedim dedi. Muslera da yapacağın işe tüküreyim dercesine bakıp yürümeye devam etti

Psikolojik sorunları mı var acaba kaptanın

Sarı kart gördükten sonra hakemi alkışlamış, bi sarı daha gösterse haksız değil hakem. Zaten adam akıllı pozisyona giremediğimiz maçta 26. dakikada 10 kişi bırakacaksın ve %90 puan kaybı gelecek, kimse uyarmıyor mu?

Muslera’ya yapılan hareket bence de kırmızı karttı ama ne kadar haklı olursan ol takımın en tecrübeli topcusu nasıl bu hareketi yapabiliyor

Zeytinli'ye katılıyorum

Psikolojik sorun ibaresi ağır ancak her ne kadar pozisyonun geneline bakınca biz haklı olsak da hiçbir açık vermemeli oyuncularımız. Sürekli üstümüze oynuyor zaten hakemler ve medya. Sakin kalmalılar

CL'de yapsa, orda 0 lobimiz var diye hakem acimadan atsa ne yapacak? Hele birde Kopenhagen macinda 2. lik icin ciktigimiz macta olursa. Nerdeyse 40 yasina gelmissin. Böyle basit kartlar yememeli. Sanki devam itiraz ettigi an, hakem birden kararini degisterecek.

Niye Mertens gibi abartmadan yerinde itiraz etmeyi beceremiyor? Mertens hakemlerle baya konusuyor ama dogru dürüz kart yemiyor. Adam isinden anliyor.

F8k3XMlXQAAk8BH

Top disari cikmisti
Gs-fb maçı 2-0 dan 2-2 yaptıkları. Penaltı olmayan pozisyona vardan penaltı vermişlerdi. 2. attıkları gol de taç bizimdi. Sonra Terim ve bir sürü futbolcu kırmızı görmüştü. Linnes uzaktan atmıştı hatırlarsanız 2-0 yapan golü. O yüzden iyilik yapacağım derken adamların ellerine koz vermeye gerek yok. Ben görünce penaltı çalarlar vs diye düşündüm.

Üst Alt