Transfer Nöbeti #6 | 2024 Yaz Arşiv - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #6 | 2024 Yaz Arşiv

Hangi Sağ Bek?

• Kullanılan toplam oy
    181
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim muhabirler salak gibi hala Bild yalanlıyor. Merih’in 2 maç ceza aldığını da yalanlamışlardı, hala akıllanmamışlar

Köhn mevzusu inanılmaz moralimi bozdu Hannover başkanı doğrulamış
Benim anladığım bonusları ödememişiz de ödeme takvimini takip eden yönetici yok kulüpte. 3.3e aldığın adamın ödemesi 300-500 bin euro olur zaten.

Söyliyim ama devre arasına doğru bunları maaşları da ödemez, sonra bir oyuncu satılır maaşlar ödensin diye. Bu senaryo %87 ihtimalle gerçekleşecek.

şampiyon olup başarılı olduğumuz sürece bu mümkün değil.

ee gs'ın başarısız olmasını mı isteyeceğiz?

elde süper bir kadro var zaten erden timur'un emekleri ile. başarısız olursak hepsi dağılır başa döneriz.

ancak bir yandan da gs'ın geleceği söz konusu.

acayip bir ikileme soktu bizi bu dursun yahu. ne istesem bilemedim.

Rabbime guvenecez artik bu konuda yanina alir belki

bir şeyi anormal merak ediyorum ya - dayanamadım soracağım.

telefon rehberinde de isimler böyle mi kayıtlı ? Ki olabilir sempatik bir şey.

ama meselsa Patronummm

ya da kız arakdaşın var - diğer kadınların isimelride böyle kayıtlıysa nasıl bir sıkıntı çıkmıyor Saint Kaan

Aslında bu samimiyeti kurduğum insan çok çok azdır kardeşim ama burada güzel samimi bir ortam var, en azından ben öyle görmek istiyorum ve sıcaklığı hissettirmeye çalışıyorum. Ve bu daha babacan bir tavır ile yaptığım bir şey. Yaş olarak çoğu kişiden büyük olduğumu da az çok tahmin ediyorum ki 39 a gireceğim. Hayat yeterince zorlayıcı en azından burada daha kalpten bir diyalogun oluşmasında vesile olmaya çalışıyorum diyelim. Samimi dönüşün için de ayrıca teşekkür ederim canım benim 👀😍

Aslında bu samimiyeti kurduğum insan çok çok azdır kardeşim ama burada güzel samimi bir ortam var, en azından ben öyle görmek istiyorum ve sıcaklığı hissettirmeye çalışıyorum. Ve bu daha babacan bir tavır ile yaptığım bir şey. Yaş olarak çoğu kişiden büyük olduğumu da az çok tahmin ediyorum ki 39 a gireceğim. Hayat yeterince zorlayıcı en azından burada daha kalpten bir diyalogun oluşmasında vesile olmaya çalışıyorum diyelim. Samimi dönüşün için de ayrıca teşekkür ederim canım benim 👀😍

İcardi, Ziyech, Zaha, Davinson,Bats, Torreira, Muslera, Martens, İlhami sirachan, ve yerli oyuncularımızın hepsi milli yıldız
Şu kadar yıldızın olduğu takımda herkes oynamak ister , becerip ikna edeceksin , varsa o kabiliyet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt