Transfer Nöbeti #5 | 2024 Yaz Arşiv - Sayfa 277 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cok gitmek istedigi icin + sozlesmesinin son yilina girecekti

Barisin durumlari yok
Bek bulmak kanat bulmaktan çok daha zor mesela paraya bakmayıp Boey‘e çok daha yüksek bir teklifle ikna etmeye çalışabilirdik.

Baris‘in ilgi momentumunu en azından değerlendirmek zorundayiz. Dünyada aslında bulunması en kolay pozisyon kanat futbolcusudur bana göre.

Tabi skavt ekibin çalışıyorsa.

Lig biteli 1.5 ay olmuş bats hariç kimse alınamadı onu da belli ki erden bağlamış gitmeden

2 ay önce oğuz için alanyanın 6m istediği söyleniyodu bugün itibariyle güya 6m önermişiz,lan 2 aydır neyin pazarlığını yaptınız siz

Ali Koç dışında para akıtan görmedim.
En çok o akıtıyor. Ama jk’ye de para akıtmışlar. Onlarda bir sürü zararda. Bütçelerini aşan adamları getiriyorlar. Jk’nin devre arası verdiği bonservisi biz en son ne zaman verdik? Dursun versin demiyoruz. Parası batsın. Riva’yı çöp ettiği gibi Florya’yı da etmesin de. Parası kendine kalsın. O anca Galatasaray başkanlığı üzerinden PR yapıp işlerini büyütsün.

Bu sene elimizdeki oyuncuları kaybetmezsek , gerekli olan sağ bek ve orta saha transferlerini zamanında yapabilirsek, geçen sene takıma geç katılan ve geç transfer edilen oyuncuların bu sene iyi bir kamp dönemi geçirecekleri ve lige daha hazır girecekleri düşünüldüğünde lige geçen seneden daha güçlü, hazır ve fizik kalitesi yüksek bir takımla gireceğiz.
Şampiyonluk ve Avrupa başarısı yönetimin elinde.

Venezuela’nın sağ beki Jon Aramburu çok değişik bir turnuva geçirdi. Copa America turnuvasında oynadığı 3 maçın 2 sinde turnuvanın takımına seçildi, seçilmediği tek maç da Jamaika karşısında sol bek oynadığı maç

Mesela ilk maç Meksika karşısında 90 dakika sahada kalıp; 4 uzaklaştırma 9 tackle yapıp, 15 ikili mücadeleye girip 12 tanesini kazanmış

Çeyrek finalde Kanada ile oynadıkları maçta 90 dakika sahada kalıp; 1 asist, 4 uzaklaştırma 11 tackle yapıp çizgiden 2 gol engellemiş çizgi üzerinden, toplam 21 ikili mücadeleye girip 14 tanesini kazanmış ayrıca aynmı maçta 84 kere topla buluşup, 8 uzun topta 4 isabet sağlamış

En çok o akıtıyor. Ama jk’ye de para akıtmışlar. Onlarda bir sürü zararda. Bütçelerini aşan adamları getiriyorlar. Jk’nin devre arası verdiği bonservisi biz en son ne zaman verdik? Dursun versin demiyoruz. Parası batsın. Riva’yı çöp ettiği gibi Florya’yı da etmesin de. Parası kendine kalsın. O anca Galatasaray başkanlığı üzerinden PR yapıp işlerini büyütsün.
Bjk'ye verende Koç işte. Tüpraş ve Beko sponsorluğunun uzun vadeli tüm parasını harcadılar. Bir de sermaye artışı yapıldı yeni onu harcıyorlar. Dursun versin- vermesin değil. Zaten işin çıkış noktası bunlar değildi ki sen gelirleri yazmıştın ben de Kap'ta açıklanan rakamları söyledim sadece. Florya için de 3-5 kişi dışında yetki almış ve bu yetki için el kaldıranlar arasında Süheyl Batum ve ekibi, Erden Timur falanda vardı. Süheyl Batum ve ekibine sormak lazım onu.

Gela Duğe işinin Fransız basınına düşmemesi şüphelendiriyor beni. Arka planda başka biri için uğraşılıyor muhtemelen.
Doue için net olarak gördüğüm tek haber Roma transfer haberi. Di Marzio yaptığı haberde Roma ile birlikte Leibzig in de yarışta olduğunu yazmış çok gerçeğe dökülmese de Tottenham sağ bek de Emerson Royal yerine Doue yi düşündüğünü Pedro Porro nun alternatifi olarak kadroda görmek istediğini yazmıştı

Di Marzio Roma için zor bir transfer olduğunu Leibzig de yarışta olduğunu hatta Rennes in Doue için önümüzdeki sene bitecek sözleşmesini yenilemeyi düşündüğünü yazmış

Bilmiyorum yabancı basında adı bu kadar başka takımlar ile anılırken Galatasaray ile en ufak bir haber göremedik, eğer gerçekten bu kadar rakibin arasından transfer edilebilirse büyük iş yapmış olacak bizimkiler

Bjk'ye verende Koç işte. Tüpraş ve Beko sponsorluğunun uzun vadeli tüm parasını harcadılar. Bir de sermaye artışı yapıldı yeni onu harcıyorlar. Dursun versin- vermesin değil. Zaten işin çıkış noktası bunlar değildi ki sen gelirleri yazmıştın ben de Kap'ta açıklanan rakamları söyledim sadece. Florya için de 3-5 kişi dışında yetki almış ve bu yetki için el kaldıranlar arasında Süheyl Batum ve ekibi, Erden Timur falanda vardı. Süheyl Batum ve ekibine sormak lazım onu.
Benimde anlatmak istediğim, 20 milyon dolarlık kar tablosu Türkiye futbolu şartlarında büyük bir başarı. Transfer yapabilme gücümüz olsa gerek. Tabii bir yandan kötü transfer yapma ihtimalleri de korkutmuyor değil.

Gela Duğe işinin Fransız basınına düşmemesi şüphelendiriyor beni. Arka planda başka biri için uğraşılıyor muhtemelen.
Ne kadar doğrudur bilmem ama Kutlu ve Çağlar'ın yayınında dün Ebosele, Gendrey, Doue bu 3'lüden biri olacak dediler sağ bek için. Doue ismi öndeyken arka tarafta diğer ikisi ile görüşüyorlar dendi. Haluk ve Rodoplar'da Doue olacak sağ bek bu hafta içinde bitecek biraz fark ve ödeme planı gibi detaylar kaldı dediler. Hep 9:00'da yapılan Günaydın paylaşımı 9:02'de yapıldı. Asamoah transferinde de yapılmış ama transfer son anda yatmıştı. Bu hafta gelir herhalde artık sağ bek ve gelmeli de. Sağ bekte Bissakka falan uğraştığın için buraya kaldı diyelim ama Oğuz Aydın'ın hala bitirilmemesi de bir beceriksizlik olduğunu zaten gösteriyor bize. Umarım geçte olsa doğru isimler gelir.

Benimde anlatmak istediğim, 20 milyon dolarlık kar tablosu Türkiye futbolu şartlarında büyük bir başarı. Transfer yapabilme gücümüz olsa gerek. Tabii bir yandan kötü transfer yapma ihtimalleri de korkutmuyor değil.
Transfer yapma gücümüz tabi ki var. Sağ bekte Bissakka falan biraz zaman kaybedildi diyelim bu hafta biterse hadi okey ama Oğuz transferinin hala bitirilememesi zaten bir beceriksizlik olduğunu bize gösteriyor o ayrı. Burada geçte olsa doğru isimlerin olmasını umacağız artık. Goufal gibi bana göre mantıksız ve dönüşü olmayacak isimler gelmesinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt