⚽ SL 23/24 H:36 | Karagümrük 2-3 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Bu Markao Fenerbahçe maçında yedekti ve 70’de oyuna girmişti. Apo-Nelsson gibi hayvani stoperleri zorlayan adam. Serdar-Çağlar ikilisini dağıtırdı.

Ulan var ya böyle sinsi takımların küme düşüp bir daha çıkmaması dileğiyle
Hocam oynasa ne olacaktı bir bok olmazdı herifler maçi sattı gitti. Markao fb macinda 2/6 ikili mücadele kazanmış dedigin serdar çağlara karşı 😂 gel de gülme bu duruma.

Köhn çok yumuşak bir topçuymuş. ikili mücadelelerde,sahipsiz toplarda hep rakibine yeniliyor. Birebir savunması rezalet karşısındaki rakibi rahatça geçip içeri çeviriyor topu. Bizim ligde bile böyleyse avrupa çuvalla gol yedirir

Reis hem ucuz olacak hem istediğimiz seviyede olacak diyoruz ama işte öyle oyuncularıda bulmak zor.İstisnalar kaideyi bozmaz..
Eksikleri olduğu çok barizdi.
Ama köhnle devam edilmelimi edilmemelimi hala kararsızım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

nelson avrupada da yedirmişti aynısını galba açı vereceksen kaleye yaklaştırma birader

Nelson ağır bir oyuncu orada aslında elinden geleni yapıyor ama hamlelerde falan çok ağır kalıyor.
Bizim şu maçta takım olarak öyle bir gol yemememiz lazım.
Golü atan adam bizde olsa söve söve bir hal oluruz.çok hızlı bir oyuncuda değil.

Biz hayal aleminde yaşıyoruz yahu..Sanchez bu takımda ilk yazılacak stoperdir.Bu adamın yedek kalması olacak iş değil.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O yine takimca gerideyken abdulkerimin bireysel hatası. İlk gol takimca yanlış durustan gol oldu. Kaan geride olmaliydi
nokta atisi bir tespit olmus.

<- devre arasi yorumumda bende nacizane kismen bu noktaya deginmistim.
yedigimiz gol aninda <<- kaan'in ->> demirbay & lucas bolgesin de olmasi asiri absurd bir durumdu .
2.yari hoca uyari baglamin da bu nokta da benzer hata yapmadi kaan.

velhasil ; dedigin gibi, zincirleme bir hatalar silsilesi ile golu yedik .

devre arasi yorumum da bold belirttigim ; mertens gol atar hissiyatim,gercege donustu . takim da ilk yari baglaminda nazarimda sahanin bold iyisiydi bizim adimiza. bu gayreti golle susleyecegine inaniyordum. muthis pro.

devre de, bireysel bazli beklentimi belirtirken ozellikle baris'in ters kanada gecmesini istemistim. ki, 2. yari da bu anlamda yer degistirmesi baglaminda >> sagdan son golde iceriye kesisi de kilit di maci cevirmemiz adina .

yedigimiz gol ve verdigimiz pozisyonlar baglaminda kasimpasa ve ads maclarini hatirladim. benzer defolar sunmustuk.
neyseki dun oldugu gibi bu gibi durumlar da maci zorda olsa cevirmeyi basardik. hocayi ve takimi tebrik ediyorum. aslanlar gibi kazanarak ilerliyoruz. stada giden cefakar taraftarlarimiza da saygi ve sevgilerimi gonderiyorum. var olsunlar.

saygi ve selamlar.

Berkan sadece bir gol atmadı aynı zamanda Karagümrük'ü düşüren gol olmuş eğer bizden 1 puan almış olsalar muhtemelen kurtarma ihtimalleri oluyordu.

Ayağına sağlık Berkan...

Üst Alt