# Sidney Govou - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sidney Govou

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sidney Govou Galatasaray'a Doğru

Ya isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun ama bu adam fransız ve fransızları takımımda istemiyorum. Daha bize kazık atmayan fransız görmedim ben.

Arkadaşlar Govou zaten forvet değilki! Asıl mevkisi sağ kanat yani forvet arıyo olsaydık Govou gelmesin derdim ama ileri 3'lünün sağında iyi işler yapar...

Cimbom bombayı patlatıyor

KADİR ÇETİNÇALI - TEGELEN / DHA

Milan Baros´un yanına partner arayan Galatasaray O. Lyon'un forvet oyuncusu Sidney Govou'yu bitirmek üzere.

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, 4 gündür transferi için uğraş verdiği Benin asıllı Fransız futbolcunun transferinde sona yaklaştı. Üstünel'in Govou'nun ailesi ve eşini de büyük oranda ikna ettiği ve Govou'nun sarı kırmızılı takıma imza atmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Galatasaray, kulübünün de takımdan ayrılmasına olumlu baktığı golcü futbolcu için O. Lyon'la büyük oranda anlaşmaya varmıştı.

Üstünel'in 1-2 gün içinde Govou'yu Hollanda kampına getirmesi bekleniyor. Galatasaray'a gelmesi durumunda Baros'un partneri olacak Sidney Govou, Çek futbolcu ile 2007 yılında Lyon'da birlikte forma giymişti.

Santrafor ve sağ açık mevkisinde oynayan Govou 37 kez giydiği Fransa Milli Takım formasıyla 10 gole imza attı. Govou, Lyon formasıyla ise 367 maçta 72 gol kaydetti.

https://www.milliyet.com.tr/Spor/So...30.06.2009&b=Cimbom bombayi patlatiyor&ver=84

Orta saha'nın sağında forvete yakın oynayan bir futbolcu diye biliyorum sabriyi orda oynatmaktan daha iyidir sanırım

gelecek!

bu arada normal bonservis bedeli 8-10 milyon arasi birsey Govounun.

Biz 4, bilemedin 5 milyona getiririz onu, ayni Barosu getirdigimiz gibi, görürsunuz.

Ayrica Govou gol atmaktan attirmayi tercih edenlerden birisi, yani gölcü degil...

adam gibi oynarsa sag kanattan baya etkili ataklarimiz olur...

Her oyuncu her takımda tam randıman verecek diye bir kaide yok.Barosda lyonda oynadı ama istenileni veremedi ancak bize gelince gol kralı oldu ve değerini artırdı.Oyıncuların yapısını,taktiksel anlamda nerelerde daha verimli olduklarını iyi ölçmeli teknik direktörler zira bir oyuncuyu %100 randımanlı oynadığı bir mevkiden başka bir mevkiye adapte ettiğinizde mutkala bir sıkıntı ile karşılaşıyorsunuz dolayısı ile reijkard ve teknik ekip bunu iyi değerlendirip alınacak oyuncuları kafalarındaki taktiğe uygun mevkide oynatmaları gerek yoksa boşa kürek sallayan oyuncular olur takımda..

Kewell sağda Govou solda oynar gelirse.Bu sistemde ters ayaklı adamlar oynuyor kanatlarda.Barçaya bakın.

Govouda olsa Arda'da olsa Kewell'da olsa orta sahanın dinamosu görevini Ayhan ve Barış gibi pas vermeyi bilmeyen adamlar üstlenirse takım zorlanabilir

Bomba patlamak üzere, alabilirsek büyük bir is yapmis oluruz.

Her iki kanat'tada acyip etkili olan bir oyuncu, ayrica forvet'te oynayabiliyor.

Hizli,güclü ve akilli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt