Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği!

Cevap: Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği!

Yabancı sınırı var artık türk aramak lazım defans bölgesine özellikle yerli oyuncu lazım.

Lille'den Payet'i al getir başkan, veya PSV'den Narsingh'i...Hatta yapabilirsen 2'sini birden getir ki, sağlı sollu yardıralım, bitsin artık şu kanatlardan çektiğimiz çile...

herkes yazıyorda kimse demiyor ki seneye yabancı sınırlaması gelecek.kanat kanatta yerlileri nerde oynatacaksınız acaba.bunada bi çözüm lütfen.açıkcası çok merak ediyorum.:b5:

kanatlardan yardıracak oyuncu isteyenlere birşey sormak istiyorum... o yardıracak adamlardan beklentiniz nedir?... nereye doğru yardırıyorlar?... korner çizgisi mi?... ceza sahası mı?... yoksa aut çizgisini görünce muz orta mı yapsınlar?... lig tarihinin en çok orta yapan takımı mı olmak istiyoruz?... yoksa süper forvetler drogba ve burağı besleyecek adamlar mı?... ya da defans burak ve drogba ile boğuşurken aralara sızacak pırpırlar mı?...

nedir bu kanat oyuncularının tanımı??? yok yani futboldan pek anlamam öğrenmek için soruyorum...

kanatlardan yardıracak oyuncu isteyenlere birşey sormak istiyorum... o yardıracak adamlardan beklentiniz nedir?... nereye doğru yardırıyorlar?... korner çizgisi mi?... ceza sahası mı?... yoksa aut çizgisini görünce muz orta mı yapsınlar?... lig tarihinin en çok orta yapan takımı mı olmak istiyoruz?... yoksa süper forvetler drogba ve burağı belyecek adamlar mı?... ya da defans burak ve drogba ile boğuşurken aralara sızacak pırpırlar mı?...

nedir bu kanat oyuncularının tanımı??? yok yani futboldan pek anlamam öğrenmek için soruyorum...

Sana tek kelimeyle istedigim tarzi tanimliyin öyleyse renktas:

Abdel Kader Keita (tarzi)

ben yabanci sinirini iyi buluyorum.. türk futbolcu zaten zarzor cikiyor,bir kac yila bir iyi oyuncu cikiyor.. bide bu kurali kaldirsalar vay türk futbolunun haline.. artik hic türk oyuncu yetismez..alt yapilarin hepsi tamamen havlu atar (zaten cok altyapi yok).. milli takimida artik 70-80. sirada buluruz fifa listesinde.. galatasaray son dönemde alt yapi temenleri ile ilgili cok büyük ve önemli bir calisma yapiyorlar.. yabanci siniri kalkti bu calismanin icine etmis oluruz.. kim artik altyapisinda yetisen oyuncuyu beklemek ister..basar parayi alir elin yetismis gavur oyuncusunu olur biter is..

Sol bek sol açık sağ bek sağ açık Dany nin yerine oyuncu almamız öncelik olmalı.

Üst Alt