Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

ben sana söyliyeyim Acun'u Erden Timur gibi gösterme çabası tamamen.

nasıl Erden üzeridnen Dursun başkana yatkın taraftar şu an (çokta anormal değil)
aynı efekti yakalamak ve paralı olması faktörleriyle aynı şeyi kasıyor bile olabilir
100%

Adamların her şeyi özenti. Sırf şu Dzeko ve ona özel şarkı olayı bile müthiş bir eziklik kompleksi gösterisi. Büyük rezillik ya.

Adamlarda zerre utanma falan da yok

adamların en paralısı başta o bile hıyar tarlasındaki korkuluk gibi duruyor.bizde en paralılar yönetime bile girmiyor arada çok fark var. acun olayıda öylesine bir olay işte. koç'un katkısı bile en fazla bu adamları buraya kadar getirebiliyorken acun un hiç bir katkısı olmaz.en fazla acuna katkısı olur bu durumun yönetimde olacağı için.

Fenerbahce dominikte Survivor ekibini ziyaret edecek, bu akşam tv8de.

Boşnak sirpa karşı, cekonun takımi vs tadicin takımı, bu akşam tv8de..

Ferdi pizza yapacak, yemekteyiz kaçmaz..

şampiyon olamadıkça çirkinleşiyorlar. u. dündar gibi. acur da öyle olur. başarısız oldukça göstermelik objektiflik yerini hırçın bir fanatizme bırakıyor. acuru, ali koç ve uğursuz dündar gibi ağzından salya saçarak camiamıza saldırdığı haline alışmanızı tavsiye ederim. o gün geldiğinde şaşırmazsınız.

daha da kötüsü en güçlü ve nüfuzlu şikebahçeliler birleşip ellerinden gelen tüm pislikleri yapıp bir şekilde şampiyon olmaya uğraşacaklar
Alayi toplanıp gelsin şu bankalar birliğinden çıkalım sonra tüm Avrupa Birliği gelse bir halt olmaz aziz seçilirse maddi durumu görünce fikri değişip transfer bile yapamayabilir UEFA dan transfer yasağı bile alabilirler maddi durumları rezalet koc sponsorluklari ve verdiği nakiti çektiği an kulübün fişi çekilir sırf bu yüzden aziz kazansin istiyorum

Valla benim ki yalan degil. 20 yil sonraki maca denk getirdi bi keresinde. Nasil bildiyse. Futbolla alakasi bile yok kadinin.
yengeyi buldum galiba
GNxUeXlW0AAmczg

Acur denen herifin tüm organizasyonları boykotlanmali zarar görmeli. Umarım kulübü de küme düser iflas eder. Kulüp avukatları da bunun sosyal hayatındaki islerle ilgili bel altı oynamali.
Bakalim nasıl oluyormuş sportif direktörünün futbol dışı işlerle kafası yoğunlaşsın.
Ayrıca acunun futboldan anladığı türkiyedeki eskimiş herifleri ve hocaları alıp ingiltereye götürmek.
Plase ise arao ve sameti +terimi yunanistana götürmek..
Kariyerli herif kovalayacaktır.

Bunun son donemlerde ekranlarda sürekli görünmeye çalışmasından belliydi zaten bu yönetim olayı. Son şovda da ortaya çıkmasını düşünürsek ali bunları planlamıs hep. Nasıl bir yalancı herif anlaşılsın.

Üst Alt