Okan Buruk: "Galatasaray için ayağımı verdim"

Can Karabacak

Baba Gündüz
Bak kardeşim, bak güzel kardeşim, daha önce defalarca yazdık Okan'ın başlığında zamanında Emre'yle birleşip neler yaptıklarını, tarihimizin en efsane başkanının laflarıyla da destekledik, Galatasaray'ın şampiyonluğunu Inter'e bedavaya gitmek için hiç ettiğini söyledik. Bu ara ilgi için Terim'e mi sardın ne yaptın bilmiyorum ama Terim onca günahına rağmen Galatasaray'a bu iki kansızın verdiği zararın gramını vermemiştir. Çok sinirine dokunuyorsan da bir daha benden alıntı filan yapma. Çünkü ben aptal saptal like mesajlarına doğru cevabı vermekten başka bir şey yapmamaya devam edeceğim.
aga sinirime falan dokunmuyo da terim gitmesin diye size göre herkes hain herkes kötü bi terim süper td
terim gitti oluyor bunlar kaçtı.
neyse terimin ölü oyunlarını izlerken keyif alıyorsanız kalmasında ısrarcı olmanız normal

Gökhan Gel

Şef Gümüş Kıvrım
aga sinirime falan dokunmuyo da terim gitmesin diye size göre herkes hain herkes kötü bi terim süper td
terim gitti oluyor bunlar kaçtı.
neyse terimin ölü oyunlarını izlerken keyif alıyorsanız kalmasında ısrarcı olmanız normal

Yav kardeşim Terim'i övmüyoruz, söylüyoruz bin tane kötü yönünü. Okan da Terim'den sonra teknik olarak doğru isim olabilir Galatasaray adına ama bu hain olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Terim sene başında gitmiş, Okan şampiyonluk maçını kafada bitirmiş. Terim keşke yarın başkan veya sportif direktör filan olsa da yerine daha iyi teknik direktör geçse. Ama hem teknik direktör, hem de yönetim kadrosunda Terim gibi lider karakterli bir adam olmadığında bu futbol çamurunda ne hale düştüğümüz de tarihin tozlu sayfalarında. Misal Okan şu yönetim kadrosunun içine düşse bugünkü halimiz Terim'i de mumla aratacak bir durumda olurdu diye düşünüyorum.

Doruk Ata TANRIVERDİ

DoͣRͭuͣK
Taçsız Kral
ayağımı verdim diye ağlayacağına, şu formayı giymeyi nasip ettiği için Galatasaray camiasına tekrar teşekkür et.

intere para için gittin, döndüğünde ise bjk imza attın ?

aug-2000-okan-buruk-of-galatasaray-in-action-during-the-preseason-picture-id1032044
Çok fevrisin az yumuşa

Emrah Duvar

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Lan baska konulara da yazmistim bunu. Bul alintila beni. Laf yiyodum o ara gelsin dedigim icin. Terim gorevdeydi tabi, kim onerilse eksik bakilacakti. Okanin eksikleri sıralanıyodu gelsin deyince
kör ölür badem gözlü olur ama bu senin vizyonsuz olmana bahane değil

Sergen Zeren

Transfer Aşığı
GSC Efsanesi
Bu konu doruk ata beyin bana verdiği begeniden ötürü hortlamistir.ayrica keramettin abi bu başlığa yorum yapmak üzere cagrilmaktadir

Murat Kara

Yangın Team
GSC Efsanesi
Çifte sampiyon canım hocama neler denmiş. Midem bulandı.

Üst Alt