Filtre Kahve Önerileri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Filtre Kahve Önerileri

farklı farklı aromaları deniyorum fakat son zamanlarda Brazil bella giana aroması ve içimini cok begendım orta sertlıkte ve kahve kokusu çok güzel

tavsıye ederım

Kanka bence de öyle ama insanların zevkine de bir şey söylemek istemiyorum, özellikle şeker kesinlikle olduğundan başka bir forma dönüştürüyor çayı da kahveyi de. Eskiden zaten bunları şekersiz içmek komik görülüyordu, o yüzden yerleşmiş bir kültür olduğu için bunun zamanla bozulacağını düşünüyorum.

Özellikle bizim nesil her şeyi şekerli içen bir güruhla büyüdü.
Aynen yav adam ufacık çay bardağindaki çay sıvısına 5 tane şeker atıyordu yav.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Carrefour’a gitmeye üşenip A101 den Kenya kahvesini alma gafletinde bulundum.

1660806238436.jpeg

Jacobs ile aynı ölçekte koymama rağmen yoğunluk yarı yarıya az. Kahve tadından çok suyun tadını hissediyorum. Gerçi adamlar sertlik derecesi düşük demişler ama benim anlatmak istediğim kahvenin tadı yok.

Zaten temel kriterim kahvenin iyi öğütülmüş olmasıdır. Bunu paketini açtığımda kahve taneleri gözle görülür büyüklükte ve içindeki saf kahve oranı baya düşük.

Carrefour’a gitmeye üşenip A101 den Kenya kahvesini alma gafletinde bulundum.

Ekli dosyayı görüntüle 174135

Jacobs ile aynı ölçekte koymama rağmen yoğunluk yarı yarıya az. Kahve tadından çok suyun tadını hissediyorum. Gerçi adamlar sertlik derecesi düşük demişler ama benim anlatmak istediğim kahvenin tadı yok.

Zaten temel kriterim kahvenin iyi öğütülmüş olmasıdır. Bunu paketini açtığımda kahve taneleri gözle görülür büyüklükte ve içindeki saf kahve oranı baya düşük.
Doruk Hocam sana Kahve ve Kahve Demleme Ekipmanları | MertSezerKahve.com u öneririm. Hem güvenilir hem de baha kaliteli ürünler mevcut.

Üst Alt