Haber - Fenerbahçe'de Teknik Direktörlük Görevine Jose Mourinho Getirildi - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe'de Teknik Direktörlük Görevine Jose Mourinho Getirildi

Fb Mourinho’nun Yıllık Maliyetini Ne Kadar Açıklayacak?

• 3-6 milyon euro

Kullanılan: 75 42.1%
  • 7-10 milyon euro

Kullanılan: 62 34.8%
  • 11-15 milyon euro

Kullanılan: 35 19.7%
  • Gerçek maliyetini açıklarlar

Kullanılan: 6 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    178
Ya görünen o olabilirde artı bu heriften kol gibi bonuslsr vardır yok 20 galibiyet alırsan 2 milyon avrupada sl ye kalırsan 3 milyon şampiyon olursan 2 milyon falan diye bu herif 20 den az söğüşlemiyorsa bu krizleri hiç bir şey bilmiyorum

Ya görünen o olabilirde artı bu heriften kol gibi bonuslsr vardır yok 20 galibiyet alırsan 2 milyon avrupada sl ye kalırsan 3 milyon şampiyon olursan 2 milyon falan diye bu herif 20 den az söğüşlemiyorsa bu krizleri hiç bir şey bilmiyorum
görenenden ziyade bu iş emlakta ev alım satımdakine benziyor

tapuda rayiç bedelin biraz üsütnü gösterirsin ama reelde 2 3 katını ödersin falan filan.

kuralı kaideyi esnetmek - Resmi göterebildği minimumu gösterir - sonuçta negatif senaryoda bir çok şey bu gösterdiğine göre hesaplanır (kamuoyunda tabii - arkaplanda değil)

hep yaptığı şey fenerin. klasik. hatta ali koç yönetiminin her transferde yaptığı iş istisnasız. aziz dönemini o kadar hatırlamıyorum bu konuda.

Portekiz basını Mourinho'nun maliyetini açıkladı:

🔸22 milyon Euro yıllık garanti ücret
🔸10 milyon Euro başarı bonusu
🔸20 milyon Euro tazminat bedeli

(Maisfutebol)
her şekile total başarılı sezonu 20-25 bandı oluyor ne tarafından baksan ..başarıları sadece geçmiş oldukları sezonu çıkarıyor - ileri gitmiyor misal.

ünal aysal matematiği bu .

başaramazsa çöker.

Belki de Fenerbahçe dünyada tarih yazacak ve iki kulüp birden çalıştıran ilk teknik direktör olacak Mourinho.

Yakında şöyle bir şey duyabiliriz bunlardan: "Gerçekleri tarih yazar, tarihi de Fenerbahçe".

Sonuçta bizi kopyalamak yapmadıkları bir şey değil.

1125d04d81b29b5608776451df1fd2bc.jpg

Üst Alt