fenerbahçe - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aziz Yıldırım: "Mourinho ile anlaştığımız rakam kendisi ve yardımcıları için senelik 15 milyon euroydu."

Acun Ilıcalı: "Jose Mourinho bize; "Aziz Yıldırım ile senelik 15 milyon euro'ya anlaşmış olabilirim ama ben aynı paraya gelmek zorunda değilim kendinizi sıkmayın önemli olan proje, bunu bir koz olarak kullanmayacağım" dedi bize. Buna çok mutlu oldum."

gdfasdasadaa simdiden kilifini hazirliyorlar senelik 5 mliyon euro diye aciklarlar. :asd:

Aziz Yıldırım: "Mourinho ile anlaştığımız rakam kendisi ve yardımcıları için senelik 15 milyon euroydu."

Acun Ilıcalı: "Jose Mourinho bize; "Aziz Yıldırım ile senelik 15 milyon euro'ya anlaşmış olabilirim ama ben aynı paraya gelmek zorunda değilim kendinizi sıkmayın önemli olan proje, bunu bir koz olarak kullanmayacağım" dedi bize. Buna çok mutlu oldum."

gdfasdasadaa simdiden kilifini hazirliyorlar senelik 5 mliyon euro diye aciklarlar. :asd:
Ali Koç'un açıklaması olan Mou'nun 2 yıllık total maliyeti 45-46 milyon euro olan sözünü nasıl çevirecekler?

Son kurşunu sıkan kulüp. Ülkeninin bütün zengileri toplandı.

Koçlar burada, Acun burada, Ülker grubu burada. Barutlar burada.

Yönetim kurulu ülke gelirinin %60'nı geçiyordur muhtemelen.

Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda resmi sonuçlar:

Kullanılan oy sayısı: 27.489
Geçerli oy: 26947
Ali Koç: 16.464
Aziz Yıldırım: 10.483

2018 - 20k oy kullanılmış (%83 katılım olmuş ) 26bin üye mi ne varmış işte

ali - 16 k almış

2024 - 26 bin oy kullanmış (%59 katılım ) 45k gibi üye

ali - gene 16 k almış
aziz - 10 k

baktığında taraftar inanmıyor ikisinede - bir avuç toplanan tezahürattan ibaretler. Asıl kitle evinden bile çıkmamış dün.

Üst Alt