GSC Anket Fenerbahçe Maçına Kaç Puan Farkla Çıkmak İstersiniz

Fb Maçına Kaç Puan Farkla Çıkmak İstersiniz

• Kullanılan toplam oy
    89

Can Erden

Şef Gümüş Kıvrım
tabii ki 7 olsun isterimde - beraberlik ile 6 puan daha realist ona göre.

o nedenle oyum 6 oldu.

Şampiyon çıkmak lazım - bu çürük sezonun bir an önce bitmesi lazım.

Cihan Ağzıkara

Hic sasmaz kutsal guvercin boku fali
Yönetici
Süper Moderatör
Her üç kişiden ikisi şampiyon çıkalım demiş. Düşündüm de şampiyon çıkarsak ve bunlar paldır paldır dökülmüşken son bir şeyin daha intikamını alır mıyız?
Ya sarhoş çıkmasak okey de geçen sene şampiyon çıktık baya 1190 promilli takım. Tamam güldük eğlendik ama bunların ağzını kapatacak son bir şarkı daha var

Ömer Eliaçık

Tecrübeli Üye
8 puan kafi. 7 diye bisey yok kim uyduruyor bunlari.biz niye berabere kaliyoruzda onlarin yenilmesini bejliyoruz. diger ihtimaller 6-9-8-4-3 puan fark olusma ihtimalleridir. 4ve 3 puan bile daha olumlu. lutfen 7 demesin kimse. benim gonlumden gecen 8 yada 9. sampiyonlugu al isterse bizi yensinler hatta attiklati golu beraber kutlayalim iclerinde kalsin. noluyo bunlar niye seviniyor desinler umtumda degil. boyle konularda hic heyecan aramam. hele 8 de kapanir 18de deyip hafta hafta elimizden kacti kacacak derken girdigimiz tripleri hic cekemem.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cafer Güney

10 Numara!
8 puan kafi. 7 diye bisey yok kim uyduruyor bunlari.biz niye berabere kaliyoruzda onlarin yenilmesini bejliyoruz. diger ihtimaller 6-9-8-4-3 puan fark olusma ihtimalleridir. 4ve 3 puan bile daha olumlu. lutfen 7 demesin kimse. benim gonlumden gecen 8 yada 9. sampiyonlugu al isterse bizi yensinler hatta attiklati golu beraber kutlayalim iclerinde kalsin. noluyo bunlar niye seviniyor desinler umtumda degil. boyle konularda hic heyecan aramam. hele 8 de kapanir 18de deyip hafta hafta elimizden kacti kacacak derken girdigimiz tripleri hic cekemem.

Gereksiz gerginsin

Ferhat Ayyıldız

Parçalı Üye

7,8,9 arasındaki farkı anlayamadım kaldı ki ankette +7 yazıyor seçenek olarak.

Üst Alt