GSC Haber - Ergin Ataman: "Ünal Aysal ile görüşmedim. Galatasaray'a sadece başkan olarak dönerim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ergin Ataman: "Ünal Aysal ile görüşmedim. Galatasaray'a sadece başkan olarak dönerim"

Ergin Ataman: "Değerli büyüğüm ve başkanım Ünal Aysal ile aramızda Galatasaray koçluğu ile ilgili bir görüşme gerçekleşmemiştir. Şu anda başantrenörlüğünü yaptığım A Milli Basketbol Takımımız ve Panathinaikos’ta uzun yıllar başarıyla görev yapma arzusundayım. Bir gün Galatasaray’a dönersem hoca olarak değil başkan olarak dönerim. Değerli kamuoyunun bilgilerine."

Sözcü

süheyl tuhaf 1 profil

herifin her söyledigi aninda aleyhine dönüyor

yanindakilere bakinca ne oldugu da belli oluyor aslinda

Eline verilen 20 milyonluk kadrolarla Avrupa şampiyonluğu kovalamak yerine 2 milyonluk takıma hocalık yapmak yaşasaydı günümüz şartlarında Metin Oktay'ın bile tercih etmeyeceği bir gerçekliliktir.

Ayrıca Bedii Bey seçime kadar konuşma adetini azaltırsa daha çok oy alacaktır.

Eline verilen 20 milyonluk kadrolarla Avrupa şampiyonluğu kovalamak yerine 2 milyonluk takıma hocalık yapmak yaşasaydı günümüz şartlarında Metin Oktay'ın bile tercih etmeyeceği bir gerçekliliktir.

Ayrıca Bedii Bey seçime kadar konuşma adetini azaltırsa daha çok oy alacaktır.
Biz neden 20 milyon veremiyoruz?

Drogba dediler yalan çıktı. Ergin Ataman dediler yalan çıktı. Yağmurdan kaçıp doluya mı tutulacagiz bilmem. Erden bey Dursun beyin yönetimine gitmiyorsa bunların yönetimine hiç girmez. Erden beyin vizyonuru nere bunlarin vizyonu nere ?

Ergin Hocam başkan olsa ve adam gibi bir yönetimle gelse acayip olur be.

Gerçi ortasını da görmüyorum, ya çok iyi olur ya çok kötü olur. Yönetim Kurulu'na bağlı.

Üst Alt