GSC Haber - Dries Mertens: "Önümüzdeki hafta yeni sözleşme için bir görüşme olacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dries Mertens: "Önümüzdeki hafta yeni sözleşme için bir görüşme olacak"

kerem demirbay ziyech mertens 10 numara pozisyonunu gelecek sene idare edebilirler diye düşünüyorum. parayı 8 numaraya yatırmak gerek.

Mertens kalitesinde daha gencini bulmak çok zor
Tabi Mertens'in gencini bulamayız. Ama iyi katkı verecek genç bir isim ve Mertens'in yorulan rakibe sonradan girerek bu seneki katkıyı alabiliriz. Burada benim önerim Fabian Rieder ön alan baskısına uygun, Young Boys'ta gördüğümüzde oyunu da hızlandıran ve bitirişi ve ara pasları da iyi bir oyuncu. Hazır şu an piyasası da düşmüşken almak çok mantıklı bir hamle olurdu 8-10 milyon+ bonusa alınabilir diye düşünüyorum maaşı da 1.5 milyon civarı olacaktır.

Tabi Mertens'in gencini bulamayız. Ama iyi katkı verecek genç bir isim ve Mertens'in yorulan rakibe sonradan girerek bu seneki katkıyı alabiliriz. Burada benim önerim Fabian Rieder ön alan baskısına uygun, Young Boys'ta gördüğümüzde oyunu da hızlandıran ve bitirişi ve ara pasları da iyi bir oyuncu. Hazır şu an piyasası da düşmüşken almak çok mantıklı bir hamle olurdu 8-10 milyon+ bonusa alınabilir diye düşünüyorum maaşı da 1.5 milyon civarı olacaktır.
Bu çalışkanlık ve profesyonelikle mertens den yaşı kaç olursa olsun forma almak zor bence. Ayrıca rotasyonda olsa sürekli süre verip, formda olmasını sağlamalıyız.

Haluk Yürekli: "Mertens'in sözleşmesinin uzatılması konusunda Mertens ve Galatasaray anlaştı. Bugün yarın açıklanır. Aynı maaşın olacağı ama o maaşın maç başına bölüneceği konusunda şeyler duydum."

Haluk Yürekli: "Mertens'in sözleşmesinin uzatılması konusunda Mertens ve Galatasaray anlaştı. Bugün yarın açıklanır. Aynı maaşın olacağı ama o maaşın maç başına bölüneceği konusunda şeyler duydum."
Jalminha %40 indirimle 1 yıl daha devam ediyor demişti. Ha belirli maç oynarsa bonus, şampiyonluk bonusu belki gol + asist toplamında belli rakama gelirse bonus tarzı bonuslar olacaktır diye düşünüyorum ben de Yürekli'nin haberi doğrudur ama maç başına değil de mesela 15 maça çıkarsa 200 bin 30 maça çıkarsa 400 bin tarzı bir bonustur mutlaka şampiyonluk bonusu olacaktır. Gol +asist toplamı 10-15 olursa tarzı bir bonusta vardır. Fm'de ben de böyle bonuslar koyardım.

Maç başı işi sakat sanki. Sezon başındaki yedeklik durumu devam etseydi, arıza çıkaracak gibiydi, emarelerini vermişti. Adam oynamayı, sahada olmayı seviyor; bir de yapılacak olası transfer tutar, kendisi geri planda kalırsa, maaşı kuşa dönecektir ki sezon ortasında resti çekebilir...

Üst Alt