# Andreas Granqvist | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Andreas Granqvist

Sezon başında Ujfalusi'nin sakatlığı nedeniyle savunmasında yaşadığı sorunu Cris ile çözmek isteyen ancak Brezilyalı futbolcudan beklediği verimi alamayan Galatasaray, bu bölgeye aradığı ismi İtalya'da buldu.

Transfer döneminde hareketli günler geçirmesi beklenen Galatasaray, İtalya'nın Genoa takımında forma giyen İsveçli savunma oyuncusu Andreas Granqvist ile temasa geçti. Sezon başında Hollanda'nın Groningen takımından İtalyan ekibine transfer olan Granqvist, 27 yaşında ve 1,92 boyunda. Başarılı savunma oyuncusu için Genoa'nın istediği bonservis bedelinin 6 milyon euro olduğu, Galatasaray adına bu transfer görüşmelerini sürdüren menajerlerin rakamı 4 milyon euroya çekmeye çalıştıkları belirtiliyor.

Hatırlanacağı gibi Granqvist sezon başında da Galatasaray'ın gündemine gelmiş ancak İsveçli futbolcu tercihini İtalya liginden yana kullanmıştı.

ALTERNATİF İSİM DİEGO

Galatasaray'ın stoper arayışlarında yöneldiği bir diğer isim ise Eskişehirspor'dan Diego. Eskişehirspor ile sözleşmesi sezon sonunda sona eren Diego, kulübü ile yaptığı görüşmelerde sözleşmesini uzatmaması üzerine süresiz olarak kadro dışı kaldı. Diego'nun transferi için Galatasaray'ın 1 milyon euro önerdiği gelen haberler arasında.

TurkFutbol.Com Özel Haber

ZEL HABER: te Galatasaray'n yeni stoperi! Turkfutbol.com Futbol Haberleri

Cevap: # Andreas Granqvist

Bu adam zaten 2 senedir listemizde.Yeni bir haber değil, Osman Altunterim saat 2'ye kadar bunun için bekletti :D

alex,kolo toure,adil rami ve chedjou isimlerini duyunca önyargıyla bakılyo tabi.. ama iyi stoper.

Ne çok iyi ne çok kötü, ama abartıldığı kadar kötü değil. Bence bize lazım olan bi tarz.

Ben pek begenmiyorum bu adamı, milli takımdaki 2-3 maçını izledim vasat geldi, Servet'in kontrollusu. Bir kere çabuk değil, beli dönmüyor, bizim gibi atak oynayan, karşı sahada oynamaya çalışan bir takımın stoperi çabuk olmalı, Dany-Semih oynar yine.

Almamiz gereken stoper geriden topla cikabilecek biri olmali. Tikaniyoruz top Dany'nin ayagina her geldiginde. Omer Toprak topla hucuma fena cikmiyor.

Yada hic fazla dusunmeden gidip Toure'yi getirip rahatlatacaksin geri 4'luyu.

Üst Alt