39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin Öztürk'ten haz etmem ama Albayrak yada Rezan gibi biri kesinlikle değil. Mesela Erden Timur'un işine karışması futbolla bir soru sorulduğunda benim alanım değil demeyi bildi. Onlar kadar foto peşinde olan biri değil kesinlikle.
farketmez - ufak farklarıda olsa hoş bulmadığım isimler hepsi.

garibime giden bir kısım , Sühely Batum'Un Erden Timur güzellemesi yapmış olması burda. enteresan geldi bana...

Erden Timur'un dahil olmadığı denklemde al bir kadroyu bur ötekine modundayım. Hiç biri inandırıcı isim değil bana göre.

sadece Erden Timur var dediğinin arkasında abartmadan - gösteriş yapmadan - BAKIN BAŞARDIM moduyla kameralara göürnmeyen kişi olarak. gerisi fasa fiso bende.

Yok aysal sportif bilmem neye geçecek,
Yok 110 yaşındaki dede başka bir şey olacak.

Hayali işlerle seçim mi kazanacaklar.
Birde daha seçilmesi üzerinden 5 ay geçmişken içinde olduğu oluşumu satıp kaçan rezan gibi birini de listeye almışlar. Puhaha.

Dursunun kaybetme gibi bir ihtimali yok.

Yok aysal sportif bilmem neye geçecek,
Yok 110 yaşındaki dede başka bir şey olacak.

Hayali işlerle seçim mi kazanacaklar.
Birde daha seçilmesi üzerinden 5 ay geçmişken içinde olduğu oluşumu satıp kaçan rezan gibi birini de listeye almışlar. Puhaha.

Dursunun kaybetme gibi bir ihtimali yok.
İşin asıl komiği bu oluşumu kuran Rezan olması. Birde projeleri yapmadı diyor ki burada iyi niyetli olmadığını belli ediyor karşıdaki oluşum

Eğer Dursun Özbek Erden Timur u ikna edemezse sıkıntı, hatta karşı tarafta Alp Yalman ve Ünal Aysal gibi isimlerin desteği olacaksa yine kıyasıya bir rekabet geçebilir

Unutmayalım Eşref Hamamcıoğlu hiçbir vaat vermeden seçimi başa baş götürdü

Ya unal baskanken neydi ki sportif aşde ne yapacak

Birkac yillik basarisizligin ustune camianin agababalarinin gazlayip etrafina is cozecek adamlar verip secimi kazandirdigi, kupalar geldikten sonra da kerameti kendinde sanip kendisini basarili yapan insanlari gonderip sicip kacan bi adam en nihayetinde

Galatasaray muhabirlerinin suçu bu da tamemen, tek işleri güçleri seçim olmuş bir haftadır. Aslında bu konuda en güzel yorumu da bizzat haberlerin odağındaki Erden Timur yaptı şu anda ki tek gündem şampiyonluk olmalı diye

muhabir haber neyse onu yapar yönetici ne istiyorsa onu değil

muhabirin işi haber yapmak galatasarayı şampiyon yapmak değil

seçim gündemi varsa ne yapsın adamlar

Ya unal baskanken neydi ki sportif aşde ne yapacak

Birkac yillik basarisizligin ustune camianin agababalarinin gazlayip etrafina is cozecek adamlar verip secimi kazandirdigi, kupalar geldikten sonra da kerameti kendinde sanip kendisini basarili yapan insanlari gonderip sicip kacan bi adam en nihayetinde
Aziz ve Ali'ye saplaması haricinde aynısını düşünüyorum. Başarılı ekibi dağıtıp tek başına yönetmeye kalkıp berbat etti her şeyi. Üzerine acemi Dursun Özbek yönetimi geldi sıvadı.

Eğer Dursun Özbek Erden Timur u ikna edemezse sıkıntı, hatta karşı tarafta Alp Yalman ve Ünal Aysal gibi isimlerin desteği olacaksa yine kıyasıya bir rekabet geçebilir

Unutmayalım Eşref Hamamcıoğlu hiçbir vaat vermeden seçimi başa baş götürdü
dursunun gidisi kötü oldugu icin eşref karsısında bocaladı

2 sampiyonluk sonrası aday oldugunda direk alması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt