#21 Halil Dervişoğlu - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kimin torpili kim prim vb goturdu bilmiyorum ama bu adamin GS formasi giymesi ordaki 25bin taraftara hakaret. O stada gelen 10bin yetiskin erkegin en az 7-8bini bu arkadastan bugun daha iyi top oynardi.

Profesyonelligi falan gectim, bu cocuk futbolcu degil. Gercekten degil. 90 dakika sahada kalmasi aciklanabilir bir durum degil. Bu varken bir de Zaha'yi cikartmak resmen adam ile dalga gecmek demek. Zaten kenarda fena trip yapti Zaha, bence tamamen bundan dolayi.

Abi baban mi kulupte cok baskin biri para mi kazaniyor senin uzerinden bilmiyorum ama GS'da ic denetim varsa bu arkadasin antremana katilip maca cikarilma surecini sorgulamasi gerekiyor.

Cikarilmama durumu bence taraftarlarin yuhalama ihtimalinden dolayidir diye düsünüyorum.Zahaya izah edilmistir eger ona kizdiysa.
Kayseriye yollanmamali. Kocun yalaka takimlarina oyuncu verilmemeli.

Keşke bjk alsaydı.
Cikarilmama durumu bence taraftarlarin yuhalama ihtimalinden dolayidir diye düsünüyorum.Zahaya izah edilmistir eger ona kizdiysa.
Kayseriye yollanmamali. Kocun yalaka takimlarina oyuncu verilmemeli.
Bizim taraftar da çizmeyi aşmaya başladı. Statta yaptıkları baskı oyuncularin futbolunu etkiliyor. En kötü berbat oynayan adam yuhlanmamali hangi yuzyildayiz bir maç dökülen adam sonraki maçı alabiliyor. Trabzon taraftarına döndük iyice.

Üst Alt