16/17 H:15 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | MS | 19 Aralık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:15 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | MS | 19 Aralık

Hamza hocam koydukca sikeciler kudurmaya devam ediyor!!

c9819d0e32454e98be741b00797ce39f.jpg

Bazi seyleri nasil okumak dogrudur ben de tam cozemiyorum

fb nin yere goge sigdirilamayan defansi bizden 3 gol az yemis . 15 haftada fark 3 gol

fb nin 4-5 tane forvet adami var , bizde tek forvet var , bizden fazla attigi gol 6 , karabuk macinda kirmizi kart penalti sonucu gelen 5-0 olmasa orada da denge olurdu

hangisi dogru okumadir ?

fener dogru bir savunma hatti , forvet cesitliligi ile bizden azimsanmayacak 9 golluk bir averaj farki yakaladi mi ?

Yoksa , bu kadar dogrulari yaptigina inanilan bir TD ve alternatifli kadro ile fb bizim 2 puan gerimizde mi ?

bu oyunla bu şikecilerin şampiyon olma şansı 0 bile degil sezonun en berbat oyunun oynadılar

abartmıyorum bizden bile kötüler eger 2 iyi stoperi olmasa ve forvet cesitleri olmasa 5.6.sırada olurlardı bana göre

Bu sow gol attikca iyice ayar oluyom adamdan kac para bonservis kazandilar bedava geri geldi buna okadar para verip sonrada geri yollayan takimin allah bin belasini versin

Şu maçı 2 takımıda tanımayan birine izletsen feneri küme düşme potasında olduğunu sanardı heralde.Net 7 tane yüzde yüzlük gol pozizyonu var Gençlerin.2 tane direkten dönen top.Ayının akıl almaz şekilde karşı karşıya uçup kurtartıgı toplar.Çizgiden çıkan 2 tane top.Biz kötüyüz oyun olarak.Ama en azından Sneijder, Yasin, Bruma, Poldi sayesinde çok nadirde olsa göze hoş gelen oyunumuz var.Bunlar hakkaten Berbat bir takım.İnsan düşünüyor bu takıma karşı sıfır pozizyon ürettik.Sonrada diyorlarki bu kötü oyunda Jor suçlu değil.Ayı ümit bile nasıl oynattı bunlara karşı gençleri herkes gördü.Jor ümitten bile daha kötü hoca bence.

Üst Alt