STSL 12/13 H:20 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Şubat - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:20 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:20 | Bursaspor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Şubat

Hâlâ Hamit'e kötü diyenler varsada anlamıyorum bu adam 2 sene top oynamadı ve yardıran bir kanat oyuncusu hiç olmadı ama dün oynayan Emre, Yekta ve Engin'den çok daha yararlı ve kalitelidir. Pas alışverişi top tutması yeter zaten gelecek sezon çok daha yararlı olacaktır.

Galatasaray yenildiğin de veya berabere kaldığın da foruma girmeyi hiç istemiyorumm.Millet istiyor ki Galatasaray ligte 34 maçta 34 galibiyet alsın.Öyle galibiyette değik her maç ezsin geçsin istiyor.Varmı böyle birşey yahu?

antalya maçında umarım olması gereken dizilişimize döneriz artık, çünkü shalke maçına bişey kalmadı şurda. melosuz olmuyor malesef bu maçda bunu daha iyi anladık, neyse bu sene bu deliyle idare edeceğiz ama seneye onun yerine kaliteli bir oyuncu şart artık. bide bu sene aladımki bize rahat bi şampiyonluk hayal 2 ileri 1 geri topal aksak gideceğiz muhtemelen. aykut hocamıza fazlaca ihtiyacımız olacak

Gökhan İnler sezon sonu bizim delinin yerine :)

Bizim takım sezon başında beri böyle.

Rakibi hiç şaşırtmıyoruz.Adam eksiltecek tek hareket yok.Ne bi çalım ne bi verkaç hiç bi planımız yok.

Onu geçtim hiçbir şeyimiz yoksa köşe vuruşlarında bi organizasyonumuz olsun o da yok.Şikeciler gökhan la kaç gol attı böyle.

İnşallah hoca kısa sürede form tutar..

Bu 4 maclik periyot cok önemliydi bizim icin. Cok zor cünkü. Artik Antalya´yi kesinlikle yenmeliyiz.

Zaten artik puan kaybetme lüksümüz yok. Feneri bi gazlarsak basimiza is aliriz.

Ve artik iyi futbol oynamaliyiz. Sezon bitecek neredeyse. Bunun mazereti olamaz

Burak Yılmaz @yilmazburak17 Ben Galatasarayin neferiyim ve profesyonel oyuncusuyum, bu sekilde de davranmak gorevim

Burak Yılmaz ‏@yilmazburak17 Hocamiz ne gorev verirse verilen gorevi en iyi sekilde yerine getirmeye calisirim, tum diger arkadaslarim gibi

Burak Yılmaz ‏@yilmazburak17

Verilecek goreve de hazir olmak icin her zaman calismaya devam ederim,

gorev gelene kadar gorevli arkadaslarimi kenardan tum kalbimle ve heyecanimla desteklerim

Ben sahadayken de aynini onlarin yaptigini bilirim...

Onu bunu bilmem aysal terimi bozdu.

Ne gerek vardi arkadas eleman falan.

Terimi hepimiz taniyoruz;adamin egosu cok fazla.

Bu lafi kaldiramadi ve kaldiramaz da.

Hem ben sene sonunda olacaklari da soyleyeyim.

Azicik hocayi taniyorsam bizi sampiyonlar liginde sampiyon bile yapsa aysal yuzunden sezon sonunda istifa edecek;bu lafimi unutmayin.

Ha insallah yanilirim.

Her sey iyi giderken ne gerek vardi ki bunlara?

Onu bunu bilmem aysal terimi bozdu.

Ne gerek vardi arkadas eleman falan.

Terimi hepimiz taniyoruz;adamin egosu cok fazla.

Bu lafi kaldiramadi ve kaldiramaz da.

Hem ben sene sonunda olacaklari da soyleyeyim.

Azicik hocayi taniyorsam bizi sampiyonlar liginde sampiyon bile yapsa aysal yuzunden sezon sonunda istifa edecek;bu lafimi unutmayin.

Ha insallah yanilirim.

Her sey iyi giderken ne gerek vardi ki bunlara?

Sonuçta TD bir elemandır, başkanda bir elemandır. İkiside Galatasaray Klübünde görev alan kişiler. İkiside seçimle gelmiş. TD yide de sonuçta yönetim kurulundaki kişiler konuşup seçiyor. Bunda yadırganacak bir şey yok. Fatih Hocanın eleman sözünden alınmaması lazım.

Fikstür avantajı şuan Fenerde ama ligin ilerleyen haftalarında bize geçiyor fikstür avantajı.

Takımın deplasmanlarda kazanma azmi beni endişelendiriyor..

Geçen sene bence çok daha kötü bir kadromuz vardı..

İstek vardı hırs vardı tekmeye kafa sokan 90+2lerde çevirdiğimiz 3 puan aldığımız maçlar vardı bu sene gerçekten çok kötüyüz.

Beşiktaş+Bursa maçı :4 puan fena değil arkadaşlar.Bu sene deplasman maçlarımız az.

Zorlu maçlar geride kalıyor.

Yakında takım dahada oturacak.Eboue gelecek,Sneijder form tutacak,Hamit,Melo gelicek,DROGBA gelicek :)

Rahat olun.Bursa deplasmanı hiç yoktan 1 puan iyidir.

Musleranın kurturışı olmasa yenilmiştik.

Takımda eksik çok olunca sorunlar fazlaşıyor.

- Melo

- Hamit

- Eboue

- Amrabat berbat

- Emre berbat

Sol kanadı kullanamadık

- Sneijderın maç eksikliği ve takıma uyumu (Hasan Saş: "Sneijder tam fizik olarak henüz hazır değil" demişti)

Bu maçta Sabri ve Yektanın oynayışıyla yabancı kontejanına takılmadık. Ilerde nasıl olur, gerçekten merak konusu..

2 hafta sonra tam kadro ile Schalke 04 maçını düşünemiyorum. Yabancı sorunuda yok..

Drogba bu maçta yedek başlar

Takimda 2 kisi eksik olsa sistem cokuyor, bambaska birsey oynamaya basliyoruz.

Bu haftanin eksikleri Melo, Hamit, Eboue.

Bence ozeti budur.

Bizim oyunculara birisi şu maçı izletsin izletsinde top nasıl kontrol edilirmiş öğrensinler helal be Drogba.

gecen sezon sonu 3 maglubiyet 8 beraberlik almıştık. daha şimdiden 3 maglubiyet 7 beraberliğimiz var. gecen seneki formumuz olsa kaç puan fark etmıştık düşünemiyorum. ama her işte bir hayır vardır belli olmaz tüpçünün işi play off u tekrar devre arasında getirebilirdi o zaman

Çok kötü futbol oynuyoruz... Puan farkı en az 10 olmalıydı Fenerle keza onlar da bizim için aynısını söylüyordur...Resmen hücum edemiyorzu rakip kaleye..Selçuk bir uzun top atacak da pozisyon bulacağız...Kanatlardan 0 hatta -1 verim alan tek takımız...Akhisarın kanatları bizden iyi çalışıyordur tahminimce..Hocanın Umut-Elmander ısrarını anlamış değilim...2 maçtır Burak forma yüzü göremiyor... O formsuz dediğimiz Amrabat oyuna girince bile hareket getirdi...Biz hala Emre Çolak patlayacak diye bekliyoruz... BU kafayla son haftaya kadar ligi koparamayız... Drogba-Sneijder-Burak uyumunu yakalarsak takım farklı oynayabilir..Ama şu anki futbolumuz resmen sınıfta kalıyor..

Üst Alt