SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs

Son maç Konyaspora beraberlik yetecek; inşaallah biz de FB yi yenmek suretiyle şampiyonluk işini bitirmiş olacağız diye umuyorum. O durumda Konyaspor kazansa da hiç umurumda olmaz doğrusu. Bunun ilk adımı, Konya FB ye çelme taksa da erkenden rahatlasak artık. Konysapor pek ümit vermiyor olsa da...

Konya'nın son haftalardaki performansı bu maç için örnek teşkil etmez bu bambaşka bir maç. Yapmaları gereken tek şey doğru kapanıp alan vermemek yani hücumda etkisiz olmaları önemsiz.

Geri hatları gayet iyi Slowik-Ahmet Oğuz-Hadebe-Damjanovic-Guilherme bunlara ön alanda kalabalık yaratacak oyuncuları var bence net ters gelebilecek takım hele ilk golü Konya falan atarsa o zaman ciddi şamata olur, ben Konya'ya arkasında 40 bin taraftarınıda düşünerek aşırı güveniyorum yeter ki biz Sivas'ı yenelim.

onlarada baktım

sanchez 11 başlamıyor - az dakika buluyor
aktürk - yedek
torreira - yeni sınıra geldi
oliv - oynamıyor
ziyech 2 maçtır oynuyor
kaan ve nelsson şu ana kadar yırtmış olanlar.

adamlardaki listede minimum 5 ilk 11 var.

Bizde de benzer durum var renkdas.

Öyle ama biz oyuncuyu yedektede tutuyoruz - banko ilk 11 Nelsson ile Kaan önemli bizde - adamlarda fatal 4 5 adam kaç haftadır sınırda ve ilk 11ler genelde

fener konya'ya vurmak için elinden geleni yapacaktır bunu yaparsa konya iyice yangın yerine döner son maçta onların sahasına gideceğiz eğer küme hattı kesinleşmezse onlar da can derdiyle düşmemek için saldırmak zorundalar. çünkü rakipleri elinden geleni yapacak ve puanları birbirine yakın kimse kaynar kazanın dibine gitmek istemeyecektir.
sanmıyorum ama ola ki sivas maçından puan kaybedersek fener'i de evimizde yenemezsek fener hırslanacak ve motive olacak aksine bizimkiler de düşüş pik yaşayacak , konya da fenerin lehinde bizim aleyhimizde arkada bekleyen tehlike olacak.

bu maç fener mutlaka takılmalı. tüm bu senaryolar bitmeli.
konya eğer puan alamazsa ağlamasın bizim takım bunlara bir düzine gol atmalı ve tekmeyi vurmalı.
can derdindeyken fener'e evinde yenileceklerse bunun cezasını çok fena ödetmemiz lazım.

Son düzenleme:
Üst Alt