SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:35 | Konyaspor 0-0 Fenerbahçe | MS | 6 Mayıs

var cıktıgı günden beri diyorum esas pislik var da dönüyor ,yabancı var olayı dogru fakat orta hakemlerde yabancı olmalı bunun baska yolu yok artık
yine de aziz dönemi hakem katliamları yaşanmıyor. baya düzeldi. onun döneminde inanılmaz hatalar oluyordu kadınköyde. mafyatik yapısıyla hakemleri tehdit edip, hakem odası basan bir zihniyetti.

daha da düzeltilebilir dediğin gibi.

var cıktıgı günden beri diyorum esas pislik var da dönüyor ,yabancı var olayı dogru fakat orta hakemlerde yabancı olmalı bunun baska yolu yok artık
Saçma sapan itiş kakışlara hemen faul çalınıyor, oyuncular nelere faul verildiğini bildiği için hemen harekete geçiyor top rakipteyken.

Fener saldırırken oyna devam, biz olunca zart zurt düdük. Fizik gücü kullanarak top kazanmayı faul sanıyor hakemler. İptal edilen gollerimizin çoğu skandal.

Bahattin'in Konya ve Adana maçlarındaki vücut diline bakın, anlarsınız. Bizim maçta relax, Fener maçında pancar gibi kırmızı adam.

yine de aziz dönemi hakem katliamları yaşanmıyor. baya düzeldi. onun döneminde inanılmaz hatalar oluyordu kadınköyde. mafyatik yapısıyla hakemleri tehdit edip, hakem odası basan bir zihniyetti.

daha da düzeltilebilir dediğin gibi.
VAR'sız arsızlık daha fazlaydı tabi. Yedikleri ofsayt, attıkları hep gol sayılıyordu. Sözlük tabiriyle S. Saraçoğlu stadı adeta futbol terörünün yuvasıydı. Teknoloji ve cağ kaynaklı gelişim bile serilerini büyük oranda bitirmeye yardımcı oldu. Bağımsız yabancı var kalıcı olursa Batshuayi beleşcisi o kadar penaltı atamaz.

Süper kupada golü yemeden çekilmeyi becerememeleri bütün dengelerini bozdu oradan kahramanlık hikayesi çıkaramadılar zaten şampiyon olamayacaklarını biliyorlardı bunların dertleri konferans da ilerleyip ligin geçerliliği yok ayağına bizim şampiyonluğumuza leke atmaktı hepsinde patladılar.
Onlar adına herşeyin bittiği an süper kupa finalinin o 1 dakikasında oldu

Orada gol yemeden çekilseydiler belki bugün farklı olacaktı senaryolar

Ama İcardi buna izin vermedi :)

Son düzenleme:
Dün maçtaydım, geç geldik. Bugün iş güç derken anca okuyabildim yorumları.

Biz stadda gole deli gibi sevindik hiç iptal aklımıza gelmedi, sonra hakem kulağa götürmeye başlayınca olayı anladık. Ama sizlerin ekran başında gole bu kadar uzun sevinmenize şaşırdım :). Pozisyon baya ofsaytmış ilk anda fark edilmedi mi?

Bir de herkes Konya kötü yazmış, maçları stadyumda izleyen biri olarak kötü değil çok kötü diyebiliriz rahatlıkla. Hatta as oyuncularını göndermiş İstanbul bile bizden daha iyi. Oyuna girecek oyuncumuz yok, Cebrail'i 1.ligde ilk 10 takım oynatmaz. Boateng'e baya saydırılmış ama maça o girince orta biraz daha toparladı, 2-3 atakta da o vardı.

Maç başladıktan 10-20dk arkadaşlara şunu söyledim "FB'li futbolcular çoktan umutlarını yitirmişler, o kadar kopuk/isteksiz/düzensiz oynadılar ki bu Konya karşısında ilk yarı 1-2 anca pozisyona girebildiler." Biz 6-1'lik güzel oyunlu Sivas galibiyeti fişi çekmiş diyebiliriz.

Konya için ise diyecek tonla şey var ama en önemlisi İlhan Palut kararıydı. Saçma sapan bir şekilde gelecek vaadeden hocayı gönderip bu kadro kalitesi ile buralara düşeceğimizi bekliyorduk zaten. Şu ortamda İlhan Palut ve 2-3 kaliteli oyuncu ile Avrupa savaşı verebilirdi takım bu kalitesiz ligde ama düşmenin en büyük adaylarından biri oldu.

Son gol olsa haftaya galibiyet ile işi resmileştirebilirdik. Açıkçası Fb'nin bizim stada gelişinde iki kupanın da orada olmasını istiyorum. Fener bu mental ile Kayseri'ye de puan bırakır mı bilmem ama biz aynı ciddiyetle 3 maçı da kazanalım inşallah.

Üst Alt