SL 22/23 H:7 | Trabzonspor 3-2 Gaziantep FK | MS | 18 Eylül - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben 3.golu yeni gordum, bildigin faul bu. Stoperi engellemis arkadasida kafa vurmus hayir vursun vurmasin faul zaten baya omuzla cakiyor adama topla oynama cabasi da yok. Arkasi donuk olsa falan neyse.. Bu bildigin rezalet.

Pozisyon tamamıyla faul bu pozisyon orta sahanın herhangi bir yerinde olsa hakem anında faul çalardı trabzonlu oyuncu topa değil rakibe bakıp üzerine hamle yapıyor ve rakibin sıçramasını engelliyor iç saha baskısı nedeniyle faul veremedi çifte standartlar devam ediyor.

Daha önce değinen oldu mu bilmiyorum, mesajları okumaya üşendim; G. Antepliler yerden göğe haklılar ifade ettikleri sözlerde...

Geçen yıl Tabzondaki G.A. maçında Victor Hugo' nun son adam pozisyonundaki net kırmızı kartlık kasıtlı faulunu, VAR da incelemesine rağmen sarı kartla geçiştirmişti hakem musvettesi. Üç büyükler kendi aralarında pervasızca didisirken bunlar fırsattan istifade ediyor...

Daha önce değinen oldu mu bilmiyorum, mesajları okumaya üşendim; G. Antepliler yerden göğe haklılar ifade ettikleri sözlerde...

Geçen yıl Tabzondaki G.A. maçında Victor Hugo' nun son adam pozisyonundaki net kırmızı kartlık kasıtlı faulunu, VAR da incelemesine rağmen sarı kartla geçiştirmişti hakem musvettesi. Üç büyükler kendi aralarında pervasızca didisirken bunlar fırsattan istifade ediyor...
Geçen sene yanlış hatırlamıyorsan son saniyede penaltıları verilmemişti :asd:

dün ne feneri ne trabzonu izleyemedim işler yüzünden son golde açıkçası faul olduğunu düşünmüyorum ama trabzonun kazandığı penaltı doğruysa bize bugüne neden vermediler vücuttan sekti diyerek? bu arada bence o pozisyon da penaltı el doğal konumda değil ama neden galatasaray olunca vücuttan sekti denip de vara bile gidilmiyor da trabzona veriliyor?
ben pozisyonlara hep empati yaparak yorum yaparım. trabzonun attığı golü biz atsak ve iptal edilse hiç içime sinmezdi açıkçası. ama maalesef bu kararlar her takıma adil uygulanmıyor asıl problem de burada zaten.

Trabzona 3 puani getiren gol olduğu için hepimiz bu pozisyonu konuşuruz ama önemli kısımi atlamışiz?

Bu nasıl penaltı Allah aşkına? Vücuttan sekmis nasıl penaltı oluyor?

Trabzon erkenden 2 tane yemesine rağmen o şoku bir şekilde iyi atlattı ve maçı tekrar ortaya getirdi. Gaziantep'te Maxim gerçekten yıllardır istikrarlı şekilde iyi oynuyor. Tamam hadi diyelim ki büyük kulüpler almıyor bu adamı. Ya bu Başakşehir falan nasıl almıyor, bu adam Gaziantep'e bariz şekilde fazla. Yanındaki kazmalara veriyor, geri alamıyor. Son dakika pozisyonuna gelince; bence VAR'ın elinde bariz şekilde faul olduğuna dair kanıt vardı. Gomez topu falan bırakıyor tamamen rakibine bakıp kamyon gibi dalıyor adama.

İlk yarısını izlemedim Karagümrük Başakşehir maçına baktım. Yalnız ikinci yarısında TS için elinden geleni ardına koymayan bir hakem vardı ki Trezeguet'nin basketbol oynamaya yeltendiği pozisyon özellikle rezaletti. Yine de TS'nin son saniye golünün faul falan olduğunu düşünmüyorum zaten Ertuğrul denen herif kendi acemiliğiyle yedirdi o golü.

Bu arada Antep iğrenç bir takım, çok pis oynuyorlar ve zaman geçirme işinin ayarını kaçırıyorlar. Bizle oynadıkları maçta da oldukça haysiyetsizlerdi.

Üst Alt