SL 22/23 H:26 | Alanyaspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 19 Mart - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:26 | Alanyaspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 19 Mart

Antrenörü hic utanmadan cekinmeden avrupa basinin önünde algi yapiyor. Devre arasi aciklama yapiyorlar oynanan macta herkesi baski altina almak icin. Bu da da türk futbol tarihinde bi ilk galiba. Bukadar yüzsüz olunur ancak. Hemde kirmizi karti vermeyip hatalar her zaman ki gibi onlarin lehine yapildigi halde. Sonra bu baski ikinci yari cok basit verilen penaltilarla sonuclaniyor. Valencia bu sezon penalti noktasinda gitmedigi mac oldumu acaba? Herif sirf penalti atarak gol rekorunu kiracak. Artik iyice mide bulandirmaya basladilar.

Son düzenleme:
Lale orta denen kadın fenerbahce yönetim kurulu üyesi olan bir şahsın altında paralı personeli. Bu kadının iş hayatından kazandığı maaşı fenerbahce yönetim kurulu üyesi olan biri ödüyor.

Var mi bunun ötesi? Bu kadın nasıl eşit davranacak herkese. Bu yetmiyormus gibi eşi de aynı üniversitede gorevliymis. Ilk yarı sonunda tak bir telefon lale orta'ya: senin hakemlerin ne yapıyor bu işe hemen el at der. İleride sorusturma olsa bile iş sebebi nedeniyle aradım derler ve olayı kapatırlar.

Görüntüler ortada. İkiside aynı pozisyon. Hadi gormedim diyelim Mete. O zaman deriz ki var çağırmadı yırttın. Ulan elin arka cebe gitti arka cebe. O 10 saniyede ne oldu da fikrin değişti?

Bunlarda utanç duygusu yok. Bunlar nasıl eve geldiklerinde ailesinin, eşinin, çocuğun yüzüne bakabiliyor aklim almıyor.

Yönetim yarın toplantıda artık çıtayı yukseltip cok ağır konuşması gerekiyor. Fener puan kaybetmeyecek bu belli oldu. Son maça kafa kafa girersek şampiyon olma şansımız 0.

Ayrıca bir parantezde Beşiktaş'a açayım. Lan Muslera Şehic' i itti diye var kayıtları açıklansın Muslera ceza alsın demesini biliyorsun. Neden dünkü maçtan sonra sesiniz çıkmadı? 2 hafta sonra sizi dogradiklarinda da sesiniz çıkmayacak mı? Iki yüzlü herifler.
oha bjk muslera ceza mı alsın dedi veya twitterde taraftarları mı? ben orayı kaçırmışım. Son yıllarda bjkliler bizden daha bi nefret ediyor sanki en azından belli kesimi, hatta bi tane bjkli twitter sayfası şey demiş '' biz fbye yeniliyoruz sonra gsyi yenip gsyi şampluktan edi,yoruz'' diye

oha bjk muslera ceza mı alsın dedi veya twitterde taraftarları mı? ben orayı kaçırmışım. Son yıllarda bjkliler bizden daha bi nefret ediyor sanki en azından belli kesimi, hatta bi tane bjkli twitter sayfası şey demiş '' biz fbye yeniliyoruz sonra gsyi yenip gsyi şampluktan edi,yoruz'' diye

Su alanyali oyuncularda okadar lüzumsuz hamleleri olmus ki. Hep gereksiz yere ayak uzatma kapatamazsa yanlarinda takim arkadasi var. Örnegin rassoulun pozisyonu, orada ayakta kal, o acidan ne yapabilir zaten. Kac defa yapti yaptilar. Birinden birine penalti verecekleri belliydi.

:D
FrphMAaXgAA7bkM

Üst Alt