SL 22/23 H:22 | Karagümrük 1-1 Beşiktaş | MS | 31 Ocak - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:22 | Karagümrük 1-1 Beşiktaş | MS | 31 Ocak

bjnin golü nasıl iptal edilmedi anlamadım

ifab kuralı fln onu geçelim onu yazan süper ligi düşünerek yazmamış ligimizde orta sahada her ele çarpan topta düdük çalınıor kazara ya da değil

bjli topçu topu kafayla eline indiriyor o da takımdaşına asist oluyor. iptal edilmesi için ne lazım acaba.
Bence avantaj sağlıyor, iptal olmalıydı. Normalde topu geriye indiriyor gibi, ele çarpıp öne yöneliyor sanırım

ifab kuralı fln onu geçelim onu yazan süper ligi düşünerek yazmamış ligimizde orta sahada her ele çarpan topta düdük çalınıor kazara ya da değil

bjli topçu topu kafayla eline indiriyor o da takımdaşına asist oluyor. iptal edilmesi için ne lazım acaba.

kol bitişik bile olsa golün iptali gerekiyor
keza kayseri maçında bay'ın pozisyonunda kol bitişikti orta sahada olsa devam kararı cıkardı ama pozisyon golle sonuclandıgı için iptal karari doğru diye susturmuşlardı birkaç ay önce
ayni şey bir farki yok ikisinde de 1 sn sonra gol geliyor
%100 iptal karari gerekirdi

1675205586189.png

Burada da ofsayt uydurdular resmen. Ofsayt için VARa çağırmak nedir abi? Çizgini çekersin ofsayt dersin biter. Resmen hakemi penaltıyı iptal etmeye zaman kazanmak için VARa çağırdılar. İlahi adalet ama işte tecelli etti

Net elle oynama var... Benim bu sezon beynim yandi hangi durumda el karari cikiyor hangi durumda kurala tabi olmuyor... Boyle yorum ayagina es geciliyor, hakemin insiyatifine birakiliyor hissi yaratti bende artik.

kol bitişik bile olsa golün iptali gerekiyor
keza kayseri maçında bay'ın pozisyonunda kol bitişikti orta sahada olsa devam kararı cıkardı ama pozisyon golle sonuclandıgı için iptal karari doğru diye susturmuşlardı birkaç ay önce
ayni şey bir farki yok ikisinde de 1 sn sonra gol geliyor
%100 iptal karari gerekirdi
bu hesabın kaç admini var

Üst Alt