SL 21/22 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Giresunspor | MS | 23 Eylül - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Giresunspor | MS | 23 Eylül

Fener rezalet oynadı, ilk golleri orta organizasyonuyla geldi.
Giresun basiretsiz oynadı, penaltıları orta organizasyonuyla geldi.

Leicester city maçını izledim geçen gün Vardy'e muazzam orta açtılar.
Inter maçını izliyorum tam kafaya konduruyolar.

Bu konuda en rezil biziz

Sen yanlış hatırlamıyosam hem gurbetçi hem ftciydin dimi abuk subuk ftli kadrolar paylaşıyodun nöbetlerde

Bugünde ftyi eleştirir olmuşsun

Burası girişti gelişmeye geçiyorum

Sen ftyi eleştirirken ftyi eleştireni ftyi eleştiriyo diye nasıl eleştirir,boş yorum dersin yaw

Sonuç

Hangi mantıkla diyebilirsin bunu

Giresun maçında müthiş oynadığımızı kolay grçtiğimizi falan düşünüyosan p daha vahim
Hem gurbetci hem ftciydin mi? Bunun benim yaptigim yorum ile ne alakasi var? Bazilari elestirmeyince terimsporlu diyorsunuz, ben kotuye kotu deyince, yanlislarini dile getirince ve elestirince ftci diyorsun. Hadi ftciyim diyelim, kotuye kotu de diyebiliyorum, bundan rahatsiz mi oldun yani? Sen ise ftyi elestirmiyorsun, her gun salliyorsun, yaptigin yorumlarin cogu da bombos yorumlar, elestirmek ayri, her gun sallamak ayri. Senin bjk’yi goklere sigdiramadigin yorumlari ne yapacagiz mesala?

Gelelim Giresun macina. Ilk yarinin sonlarina dogru iyi futbol oynayan takim vardi. Ikinci yari malum Marcao-Kerem olayi. Yeni transferler, ligin ilk maci ve deplasmanda oynamamiza ragmen 2-0 yendigimiz bir mac.

Yorma kendini yormaa istediğini yaz bilimsel konuş anlamaz forumda barınmaması gereken 3 4 kişiden biri kendisi. Seni seviyesine çekmeye çalışıyor galeyana gelme.Eleştiri nedir bilmez her yerden vurmaya çalışır uğraşma kendi sinirini hoplatırsın. Bana Allah aşkına birini engellemeyi göstersin engelleyemiyorum şunları nereden yapılıyor bi resimli anlatsa .

Senin cevabını çok güzel bir şekilde vermiştim ben sıkıntını anlıyorum hakta veriyorum :)

Profile tıkla engelle yazıyo ona bas/teşekkürler

Birader sen bana FT yağlıyorsun demedin mi? Ben sana Sergen yağlıyorsun diyince mi sorun oluyor? Ayrıca forumdaki mesajlarımı okursan bu sezon Kasımpaşa, Lazio maçı dışında her maç Terim'i eleştirmişimdir.

Şu instagram hesabını bir incele. Sadece Fatih Terim mi paylaşılmış yoksa herkes mi paylaşılmış? Nostalji fotoğraf paylaşıyorum. Terim de 70'lerden beri bu kulübün içinde olduğu için en çok fotoğraf onunla alakalı. Terim dışında Hagi, UEFA Kupası kadrosundakiler de fazla paylaşılanlar arasında. Terim hocayken sürekli Gerets, Lucescu paylaşamam ki.

Ayrıca Fatih Terim'in Galatasaray'a imza attığı gün Lucescu paylaşmıştım diye şöyle tepkiler gelmişti. Kimseye yaranamıyoruz. Her şeye burnunu sokan ultraslan bir kere "Terim bıraksın" dedi, taraftarın çoğu düşman oldu. Forum hesabından Terim'e saldırmamı mı bekliyorsun?

Attığın yoruma gelirsek Giresun sonuncu ama kimse kolay yenememiş ki. En rahat yenen biziz hatta. Bugün de fener iyi oynayarak falan yenmedi. Attığın post aşırı saçma.

Ben geçen forumun insta hesabını inceledim ve son 6 gönderinin 3ü ft ile ilgiliydi o günde yazdım buraya

Sana burda sen yenisin ben eskiyim ağzı yapmıyıcam ama ben emrenin ve diğer arkadaşlarında sosyal medya hesaplarını yönettiği zamanları biliyorum ortada bir çizgimiz var idi

Senle beraber ftye biraz kayma oldu gibi,bu beni alakadar etmez abdullah abi ve kerimin bileceği iş ama kendimce böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum,bı düşüncemde ftyi istemememden kaynaklı

Şuan td o onuda paylaşman çok normal ama diğerlerinden 1 tık fazla olunca bu forumun görüşü olarak anlaşılıyor,mesela şuan buranın sorumlusu kerim birşey yazdığı zaman daha çok etkileşim almasıda bunla orantılı bi nevi forumun görüşü olarak kabış ediyoruz her ne kadar kişisel yazsada

Eleştirim buydu anlatabildim umarım

Giresun maçı için söylediğim sözün fbyle oynadığı maçla,giresunu diğerlerinin zar zor yenmesiyle bir alakası yok,puan durumu ve bizim ilk yarıda verdiğimiz pozisyonlar ile alakalıydı
Hahaha iyi fark etmişsin. Bu arkadaş bjk aşığı biraz. En yakın zamanda takım değiştirmesini öneriyorum kendisine.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
Göktuğ emin ol en az senin kadar gsliyim,bjk iyi oynadığı zaman överim sebebide biz niye değiliz diye,mesela fb bu sene cacık ama yeniçerileri temizlemekle doğru yaptılar bu yüzden överim çünkü biz niye yapmıyoruz

Ya daha dün birisi necoya şüpheleniyorum dedi neco daha 1 gün önce stada alanya maçını izlemeye gitti :)

Bak biz iyi gidelim sen o zaman takip et beni

Ne büyük gsliymişsin dersin
Ama kötüysek kötüyüz yani lamı cimi yok

Herkese ön yargı ile yaklaşmak, insanları belli kalıplar içerisinde sıkıştırıp kendince herkesi belli bir sınıfa koymak ve kendince sınıflandırdığı insanlara yönelik ön yargılı cümleler kurmak.
Bana çok tanıdık geliyor

hqdefault (25).jpg

Evt fener yine rezalet bi oyunla kazanmis gordugum kadariyla. Önemli bi detay bu. Eskiden bizde kotu de oynasak 3 puan aliyorduk

Hem gurbetci hem ftciydin mi? Bunun benim yaptigim yorum ile ne alakasi var? Bazilari elestirmeyince terimsporlu diyorsunuz, ben kotuye kotu deyince, yanlislarini dile getirince ve elestirince ftci diyorsun. Hadi ftciyim diyelim, kotuye kotu de diyebiliyorum, bundan rahatsiz mi oldun yani? Sen ise ftyi elestirmiyorsun, her gun salliyorsun, yaptigin yorumlarin cogu da bombos yorumlar, elestirmek ayri, her gun sallamak ayri. Senin bjk’yi goklere sigdiramadigin yorumlari ne yapacagiz mesala?

Gelelim Giresun macina. Ilk yarinin sonlarina dogru iyi futbol oynayan takim vardi. Ikinci yari malum Marcao-Kerem olayi. Yeni transferler, ligin ilk maci ve deplasmanda oynamamiza ragmen 2-0 yendigimiz bir mac.
Bak uzun uzun yazmışsında anlatmak istediğini anlayamadım

Gurbetçiyi bunun için demiştim anlama,anlatma,anlaşılma için anladığım kadarıyla yazayım

Şimdi benim ftye sallamama takmışsın,kendinde ftyi eleştiriyorum diyosun üstüne

Benle aynı fikirdesin ama beni eleştiriyosun nasıl başarabiliyosan

Hayır usluba taktıysan senle benim kelime dağarcığımız,cümleleri oluşturma şeklimiz,tarzımız,kafamız aynı olamazki zaten,hepimiz ft gitsin dersek burda işimiz ne,niye burdayızki,forum neden var

Sen ft gitsin dersin,ben ft derhal kovulmalı derim öbürü küfürle gitsin der

İçerik olarak boş diyor isen alıntılayıp karşı agüman sunsaydın keşke

Şu forumda içeriği en iyi üyelerden biriyimdir heraldeki şimdi baktım beğeni sayım mesaj sayım kadar,boş demen çok ironik olmuş,ha sen daha dolu yaz seni okuyalım çokta memnun olurum hatta ihraç bile yerim yazılması gerekeni yazan birileri nasılsa var diye

Yinede saygı duyuyorum tabi

Ben geçen forumun insta hesabını inceledim ve son 6 gönderinin 3ü ft ile ilgiliydi o günde yazdım buraya

Sana burda sen yenisin ben eskiyim ağzı yapmıyıcam ama ben emrenin ve diğer arkadaşlarında sosyal medya hesaplarını yönettiği zamanları biliyorum ortada bir çizgimiz var idi

Senle beraber ftye biraz kayma oldu gibi,bu beni alakadar etmez abdullah abi ve kerimin bileceği iş ama kendimce böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum,bı düşüncemde ftyi istemememden kaynaklı

Şuan td o onuda paylaşman çok normal ama diğerlerinden 1 tık fazla olunca bu forumun görüşü olarak anlaşılıyor,mesela şuan buranın sorumlusu kerim birşey yazdığı zaman daha çok etkileşim almasıda bunla orantılı bi nevi forumun görüşü olarak kabış ediyoruz her ne kadar kişisel yazsada

Giresun maçı için söylediğim sözün fbyle oynadığı maçla,giresunu diğerlerinin zar zor yenmesiyle bir alakası yok,puan durumu ve bizim ilk yarıda verdiğimiz pozisyonlar ile alakalıydı

Art arda 3 FT paylaştığım gün Terim'in doğum günüydü muhtemelen. Normalde art arda aynı adamları paylaşmamaya özen gösteriyorum. Metin Oktay'ın ölüm yıldönümünde de art arda paylaşımlar oldu.

Giresun için söylediğin yorumun fb ile oynadığı maçla alakası yok demişsin ama şu anda Giresun'un Fener'le oynadığı maçın başlığında konuşuyoruz dikkat edersen.

Art arda 3 FT paylaştığım gün Terim'in doğum günüydü muhtemelen. Normalde art arda aynı adamları paylaşmamaya özen gösteriyorum. Metin Oktay'ın ölüm yıldönümünde de art arda paylaşımlar oldu.

Giresun için söylediğin yorumun fb ile oynadığı maçla alakası yok demişsin ama şu anda Giresun'un Fener'le oynadığı maçın başlığında konuşuyoruz dikkat edersen.
Patinaj yapıyosun beni anladığını anlıyorum bu sebeple

Bizim giresun maçını kolay almamamızı giresunun fb ile oynadığı maçın konusunda yazmam suyun akıp yolunu bulması kadar doğal birşey

Mesela paşa 5 hafta 0 çeksin konusu neyse şu paşayada puan kaybettik demek ne kadar doğal olur dimi

Aynı oranda birinin o zaman gelip paşa diğerlerinede sıkıntı çıkardı dese ne kadar garip olurdu dimi

Yani konunun paşaya karşı diğerlerinin(fbninde giresuna) zorlanmasıyla alakası yok,paşaya karşı bizim zorlanmamızın alakası var

Buda son msjdı

Patinaj yapıyosun beni anladığını anlıyorum bu sebeple

Bizim giresun maçını kolay almamamızı giresunun fb ile oynadığı maçın konusunda yazmam suyun akıp yolunu bulması kadar doğal birşey

Mesela paşa 5 hafta 0 çeksin konusu neyse şu paşayada puan kaybettik demek ne kadar doğal olur dimi

Aynı oranda birinin o zaman gelip paşa diğerlerinede sıkıntı çıkardı dese ne kadar garip olurdu dimi

Yani konunun paşaya karşı diğerlerinin(fbninde giresuna) zorlanmasıyla alakası yok,paşaya karşı bizim zorlanmamızın alakası var

Buda son msjdı

Paşa 5 hafta 0 çeksin sen onu yaz bir şey demem ama Giresun'un Fb ile denk oynadığı maçın konusuna onu yazarsan aynı tepkiyi alırsın benden. Benden de son mesaj.

Bak uzun uzun yazmışsında anlatmak istediğini anlayamadım

Gurbetçiyi bunun için demiştim anlama,anlatma,anlaşılma için anladığım kadarıyla yazayım

Şimdi benim ftye sallamama takmışsın,kendinde ftyi eleştiriyorum diyosun üstüne

Benle aynı fikirdesin ama beni eleştiriyosun nasıl başarabiliyosan

Hayır usluba taktıysan senle benim kelime dağarcığımız,cümleleri oluşturma şeklimiz,tarzımız,kafamız aynı olamazki zaten,hepimiz ft gitsin dersek burda işimiz ne,niye burdayızki,forum neden var

Sen ft gitsin dersin,ben ft derhal kovulmalı derim öbürü küfürle gitsin der

İçerik olarak boş diyor isen alıntılayıp karşı agüman sunsaydın keşke

Şu forumda içeriği en iyi üyelerden biriyimdir heraldeki şimdi baktım beğeni sayım mesaj sayım kadar,boş demen çok ironik olmuş,ha sen daha dolu yaz seni okuyalım çokta memnun olurum hatta ihraç bile yerim yazılması gerekeni yazan birileri nasılsa var diye

Yinede saygı duyuyorum tabi
Her gun Terim’e sallayan kim

Gecen sezon kotu futbol oynamamiza ragmen 1 gol ile sampiyonlugu kacirmisiz, hatta Hatay’in Bjk’ye hediyesi diyelim ve buna ragmen burada Bjk’yi goklere sigdiramayan kim

Iyi bir ilk yari oynadigimiz ve 9 kisiyle deplasmanda Giresun’u 2-0 yenmemize ragmen Fb’nin oyun olarak hic bir sey oynamadigi ve 2-1 yendigi Giresun macindan sonra “su Giresun’u bile rahat gecemedik baya pozisyon verdik” dersen ben de bombos yorum derim, buyur dolu yazdim

Son kismina gelince, tamam renktas yaptigin yorum kadar begeni almissin en cok futboldan sen anliyorsun dememi mi bekliyorsun, kendini ovmene gerek yok, aldigin begeni senin futboldan ne kadar aldigini gostermiyor, burada mizah yapan uyeler de full begeni aliyor, konu nereden nereye gitti, neyse Terim’e bok atmaya devam

Fb rakipleriyle kafa kafaya oynasa yetiyor zaten. Hakemiyle lobisiyle alıyor 3 puanı. Biz rakiplerimize fark yaratmadikca bu düzende kazanamayiz. Hakemden tff'den yakınarak bir yere varamadigimiz gibi eğlence malzemesi olmakla kalırız. Sen sürekli 2-0' dan maç verip Hikmet Karaman'dan tokat yersen seni kim ciddiye alır? Adil düzen olsa kesin şampiyon oluruz diyemeyiz. En az fb ve bjk kadar kötüyüz.

Her gun Terim’e sallayan kim

Gecen sezon kotu futbol oynamamiza ragmen 1 gol ile sampiyonlugu kacirmisiz, hatta Hatay’in Bjk’ye hediyesi diyelim ve buna ragmen burada Bjk’yi goklere sigdiramayan kim

Iyi bir ilk yari oynadigimiz ve 9 kisiyle deplasmanda Giresun’u 2-0 yenmemize ragmen Fb’nin oyun olarak hic bir sey oynamadigi ve 2-1 yendigi Giresun macindan sonra “su Giresun’u bile rahat gecemedik baya pozisyon verdik” dersen ben de bombos yorum derim, buyur dolu yazdim

Son kismina gelince, tamam renktas yaptigin yorum kadar begeni almissin en cok futboldan sen anliyorsun dememi mi bekliyorsun, kendini ovmene gerek yok, aldigin begeni senin futboldan ne kadar aldigini gostermiyor, burada mizah yapan uyeler de full begeni aliyor, konu nereden nereye gitti, neyse Terim’e bok atmaya devam

Terime neden sallandığı hakkında bi bilgin varmı,maç sonuçları,saha içi,oynanan oyun,yaşanan hadiseler,açıklamaları,puan durumu vs ciddi soruyorum terime neden sallıyosunuz değilde terime neden sallamıyosunuz diye konu konu dolaşman gerekmiyomu tam tersine?

Biz geçen sene malatyaya 2 gol daha atıp şampiyon olsaydık bjkden iyimiydik,yada fb sivası yenip şampiyon olsaydı bizden iyimiydi,bu sene mesela psvye 1 gol farkla elenmiş 1 gol atıp eliyo olsak psvden iyimiydik yada paşa bize 1 gol daha atıp yense bizden iyimiydi?

Giresun maçını yukarda yazdım yanlış anlayıp boş yorum yazan sensin bro

Beğeni konusuna gelince ne like ne msj hiçbir kaygım yok valla rtaş olsa nolur olmasa nolur allah aşkına,konu içerik boşluk derken ışık tutar diye yazdım biraz ısrar etsen senin hatrına ihraç isterim kendime hiç önemli değil o yüzden

İyi forumlar

Senin cevabını çok güzel bir şekilde vermiştim ben sıkıntını anlıyorum hakta veriyorum :)

Profile tıkla engelle yazıyo ona bas/teşekkürler

Göktuğ emin ol en az senin kadar gsliyim,bjk iyi oynadığı zaman överim sebebide biz niye değiliz diye,mesela fb bu sene cacık ama yeniçerileri temizlemekle doğru yaptılar bu yüzden överim çünkü biz niye yapmıyoruz

Ya daha dün birisi necoya şüpheleniyorum dedi neco daha 1 gün önce stada alanya maçını izlemeye gitti :)

Bak biz iyi gidelim sen o zaman takip et beni

Ne büyük gsliymişsin dersin
Ama kötüysek kötüyüz yani lamı cimi yok

Bizi eleştir sonuna kadar ama bjk övüp durursan bu açıkçası çok uygun durmuyor.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Rezil oynuyorlar. 3 puan alıyorlar. Keşke bizde rezil oynasakta 3 puan alsak. Camiadaki olumlu hava tamamen tersine döndü. Takımın hocası OCAK masalları anlatıyor. Bu sene bizden bir halt olmaz.

Üst Alt