SL 21/22 H:2 | Fenerbahçe 2-0 Antalyaspor | MS | 22 Ağustos - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerbahçe taraftarı için önemli olan kazanmak, kazanda nasıl kazanırsan kazan. Şuan bir Fenerli arkadaşıma sorsam verseymiş kardeşim, hakem öyle görmüş diyecek binlercesi var. Adamlar ile 1-1 kaldığımız maçta attıkları gol öncesi pozisyonu durduruyorum bak burda faul yok mu diyorum, vermediğine göre yok diyor. Oğlum izle diyorum, benim izlemem önemli değil hakem vermemiş diyor. Yani gözünle gördüğünü bile inkar eden adamlar için başarı da her yol mübahtır.

Fenerbahçe taraftarı için önemli olan kazanmak, kazanda nasıl kazanırsan kazan. Şuan bir Fenerli arkadaşıma sorsam verseymiş kardeşim, hakem öyle görmüş diyecek binlercesi var. Adamlar ile 1-1 kaldığımız maçta attıkları gol öncesi pozisyonu durduruyorum bak burda faul yok mu diyorum, vermediğine göre yok diyor. Oğlum izle diyorum, benim izlemem önemli değil hakem vermemiş diyor. Yani gözünle gördüğünü bile inkar eden adamlar için başarı da her yol mübahtır.
Aslında kazanalım da nasıl kazanalım değil olay.
Bakın Türkiye'de futbol bitme noktasına gelmiş durumda, hatta bitti.
Nedeni çok basit...
Ali Koç 3 sene evvel seçildiğinde çıkıp dedi ki "Kişiler değil, sistem değişmeli"
Bugün yeni seçilen Sn.Burak Elmas'da çıkıp aynı şeyi söylüyor.
Bu sistem ile Türkiye'nin avrupa'da başarılı olma şansı SIFIR.
Avrupa'ya giden takımların halini görüyoruz.
Bunun dışında,
Fenerbahçe 7 senedir şampiyon olamıyor, bakın 7 sene diyorum.
Vitor Pereira ülke'de 3-4-3 oynuyor diye eleştiriliyor,
Bardağın dolu tarafından bakmanızı rica ediyorum,
Bir ülke'de bu neden eleştirilir ?
Ülke Türk teknik direktör mafyasının elinde heba olup kayboluyor,
Avrupa ile makas kalmadı artık 3.dünya ülkesi görülüyoruz.
Kimse bunun farkında değil,
Hikmet Karaman gidiyor, Erol Bulut geliyor, Mesut Bakkal gidiyor, Yılmaz Vural geliyor,
Karagümrük bu sistemın dışına çıktı, İyalyan hoca'ya verdi takımı adam fişek gibi oynatıyor takımı,
Türkiye'nin tepeden tırnağa sistemsizliğini kimse konuşmuyor,
Ülke'de futbolun adaleti farklı işliyor.
Dün ilk yarıda attığımız nizami golü kimse konuşmuyor,
Gol olan pozisyon yan hakem'in gözü önünde hiç oluyor.
Bu durumları sırf Fenerbahçe yaşamıyor elbette,
Ben sistemin sistemsizliğinden bahsetmeye çalışıyorum.
İlk 2 hafta için de Fenerbahçe için bu algıların yapılmasını, ortalığın yangın yerine çevrilmesini çözemiyorum.
Bu pozisyonların hepsini bizim aleyhimize,lehimize aynı şekilde sizlerin de aleyhine,lehine yaşanmadığını söyleyebilir misiniz ?
Pozisyon için yeni kurallar Penaltı değil diyor, önemli olan da bundan sonra bu standardı tüm takımlara uygulamak olmalı.
Niyetim sizi veya başkalarını kışkırtmak değildi.
Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Sinirden cogu kisi izlememistir ama dun gece spor programlarini izleyen var mi? Altay'in dusurdugu pozisyon icin ne dediler?
Ayni pozisyona Avrupa'da hep penalti verildi. Italya ve Fransa liginden net 1'er tane hatirliyorum. Hatta sanki 1 - 2 hafta once de oldu ama hatirlayamiyorum.

Aslında kazanalım da nasıl kazanalım değil olay.
Bakın Türkiye'de futbol bitme noktasına gelmiş durumda, hatta bitti.
Nedeni çok basit...
Ali Koç 3 sene evvel seçildiğinde çıkıp dedi ki "Kişiler değil, sistem değişmeli"
Bugün yeni seçilen Sn.Burak Elmas'da çıkıp aynı şeyi söylüyor.
Bu sistem ile Türkiye'nin avrupa'da başarılı olma şansı SIFIR.
Avrupa'ya giden takımların halini görüyoruz.
Bunun dışında,
Fenerbahçe 7 senedir şampiyon olamıyor, bakın 7 sene diyorum.
Vitor Pereira ülke'de 3-4-3 oynuyor diye eleştiriliyor,
Bardağın dolu tarafından bakmanızı rica ediyorum,
Bir ülke'de bu neden eleştirilir ?
Ülke Türk teknik direktör mafyasının elinde heba olup kayboluyor,
Avrupa ile makas kalmadı artık 3.dünya ülkesi görülüyoruz.
Kimse bunun farkında değil,
Hikmet Karaman gidiyor, Erol Bulut geliyor, Mesut Bakkal gidiyor, Yılmaz Vural geliyor,
Karagümrük bu sistemın dışına çıktı, İyalyan hoca'ya verdi takımı adam fişek gibi oynatıyor takımı,
Türkiye'nin tepeden tırnağa sistemsizliğini kimse konuşmuyor,
Ülke'de futbolun adaleti farklı işliyor.
Dün ilk yarıda attığımız nizami golü kimse konuşmuyor,
Gol olan pozisyon yan hakem'in gözü önünde hiç oluyor.
Bu durumları sırf Fenerbahçe yaşamıyor elbette,
Ben sistemin sistemsizliğinden bahsetmeye çalışıyorum.
İlk 2 hafta için de Fenerbahçe için bu algıların yapılmasını, ortalığın yangın yerine çevrilmesini çözemiyorum.
Bu pozisyonların hepsini bizim aleyhimize,lehimize aynı şekilde sizlerin de aleyhine,lehine yaşanmadığını söyleyebilir misiniz ?
Pozisyon için yeni kurallar Penaltı değil diyor, önemli olan da bundan sonra bu standardı tüm takımlara uygulamak olmalı.
Niyetim sizi veya başkalarını kışkırtmak değildi.
Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.
Derdini güzelce yazdığın için tebrikler

Üst Alt