Puma 2024/25 Formaları Sızdı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Puma 2024/25 Formaları Sızdı

En kötü formamız falan olabilme ihtimali %89 bu nedir lan rezalet yav
Kesinlikle daha iyileri olmuştu, biraz normalin dışında bir forma olmuş. Gerçi ben parçalı için beyaz detaycı birisiyim, siyah detaylı parçalı formalara geçen sezon hariç pek ısınamamıştım; bu forma için benzer şekilde pek ısınamadım. Göz alışınca belki normal gelebilir ama ilk izlenimim (n) oldu

Ben bu tasarıma ek olarak v yaka değil bisiklet yaka olacağını düşünüyorum ama tabi benim tahminim sadece. Bu sene elit takımların kalıplarında v yakaya denk gelmedim, bisiklet yaka ağırlıklı; yine de v yaka sürprizi olabilir mi müphem tabi.

"İyi" çok göreceli bir şey o yüzden hep en sade ve şık modeller seçilir. Cesur modeller zamanında denendi satışlar hep düşük kaldı. Bu her alanda böyle.

Klasik parçalı yanına şu tip sade alternatifler benim hoşuma gidiyor. Sade olmasının şartı kumaşı ve kalıp kalitesi tabii ki. 2010'da İngiltereden aldığım Liverpool forması şimdikilerin hepsinden daha kaliteli.

Ekli dosyayı görüntüle 241984
bu tarzı yani sadeleri ben de çok severim. yok aslan figürü yok istanbul sülieti ejder resmi falan o tarz şeyler gitmez bana

r.madrid mesela yıllardır beyaz tshirt gibi yıllardır yaptırıyor firmaya. ya yaka değişiyo ya kol uçları yıllardır aynı

Gecmis olsun, bir sure daha agiz tadiyla forma alamayacagiz.
Puma olmaz, asagida Man City linkini birakiyorum. Onlarin formalari bile cok tirt, bizim nasil olacakti ki...

Lan kravat bağlamış gibi duruyor bu nasıl bir beceriksizlik hemde ilk senenizde!

İlk defa bir parçalı formayı eleştiriyorum şundan daha kötüsünü yapmayı bile başarmışsınız rezilsin puma
118dff8e975f785b8d99ce40015a7a73.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pumanın kötü olması nikeın iyi olduğu anlamına mı geliyor
Niye herkes her şeyi iyi biliyor. Nike'dan daha iyi ne olacaktı mesela.

Ya Nike ya Adidas var. Adidas'ın yıllarca fener ve hâlâ sokuktaş için ürettiği formaları da görüyoruz.

Bence Nike gayet iyiydi. Hem forma olarak hem de ürün olarak. Ben sırf Nike üretiyor diye bütün GS ürünlerini alıyordum yıllarca Store'dan başka yerden vs. 2013'de aldığım Nike ceketi mesela hala kullanırım. Bana göre çok kaliteli ürünleri var.

Puma'yı ben Gladbach sayesinde biliyordum zaten ve bu yüzden istemiyordum. Keşke Nike ile uzatılsaydı.

Üst Alt