Manchester United'da Antony Krizi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Manchester United'da Antony Krizi!

E1IHm-aXIAcf-oQ.jpg
Kopenhag'da bir olay var mi onu da arastiralim.

Valla bilmiyom bi videoya denk geldim 2 oyuncu ismi sayiyo sisko bi eleman. Evrak yetismedi ornegi yok falan diyo.

Cocugu olursa galatasaray lisesine sürtecekmis gibi seyler dedi
Palhinha transferi son gun gerceklesmedi. Saglik kontrolunden gecmisti, hatta antrenman yaptiklari tesislere falan goturduler. Fulham ama yerine oyuncu alamayinca son gun, Palhinha transferine onay vermediler ve oyuncuyu apar topar geri cagirdilar.

Şu olayların gündeme gelmesinden sonra düşündüm de geçmişte kimler kimler şunların beterini yapıp paçayı sıyırmıştır acaba

up

Manchester United, sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen Antony'nin 'bir sonraki duyuruya kadar' takıma geri dönmeyeceğini açıkladı: "İddiaları ele almak için takıma geri dönüşünü bir sonraki duyurumuza dek erteliyoruz. Kulüp olarak şiddet ve istismar eylemlerinin karşısındayız."

Antony: "Hakkımdaki iddialar devam ederken bir süre takımdan ayrı kalma konusunda kulübüm ile karşılıklı anlaşmaya vardık. Bu kararı, kulübe yapılan gereksiz tartışmaları engellemek ve takım arkadaşlarımın dikkatinin dağılmaması için aldık."

Antony: "Masumiyetimi yineliyorum. Doğruya ulaşmaları için polislere yardımcı olacağım. En kısa sürede dönmeyi dört gözle bekliyorum."

20230910_143023.jpg

Üst Alt