KL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Maribor | MS | 10 Ağustos | S Sport Plus - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Fenerbahçe 3-1 Maribor | MS | 10 Ağustos | S Sport Plus

Elenmesin tabiki canım seneye direk cl ye kalalım.Hem de bu sene Avrupa +Lig yapsınlar dzekoyla tadiclr sadece lig yapmasınlar

Tadic ve yine herzaman ki Ferdi dışında bunlardan bi cacık olmaz.

Özellikle geçen sene Arda ve Valencia ile 3. bölgede yaptıkları varyasyonların zerresi yok son 2 maçtır.

tadicin neden ajaxta kalmadıgı belli oldu tempo tamamen bitmiş

ama esas bunlar dzekoda patlayacaklar 37yasında gercekten bitmiş adama guvendıler

becao adının sanını ilkkez bu yıl duydum agır stoper

sülümanski tempolu lakin 2li mücadele yok

kent=iskoc rossi

Geçtigimiz sezon zaten öyle istatistik kasti Hollandada. Yoksa hiç iyi degildi. Sen git VVV Venlo, Excelsior'e karsi parla zaten orda ihtiyaç yok. Asil PSV, Feyenoord, FC Utrecht, AZ ve Twente maçlarinda lazimsin.

Feyenoord'a karsi 2 maç 1 gol, 0 assist
PSV'e karsi 2 maç 0 gol 0 assist
AZ'e karsi 2 maç 0 gol 0 assist
FC Utrecht 2 maç 0 gol 0 assist
FC Twente 2 maç 1 gol 0 assist

Ajax'tan sonra gelen 5 takima (büyüklük olarak diyelim) 10 maçta 2 gol 0 assist. Yemisim ondan sonra senin Hollanda'daki kücük takimlarina attigin ve attirdigin golleri. Getirin zaten Tadic'e böyle kücük takimlari...
Geçen maçta söyledim zaten. Yine istatistik olarak Tadic olmasina ragmen etkisiz, agir ve sadece el kol hareketleriyle sagda kosan bir Tadic vardi. Kötü rakiplere karsi arada sirada parlar, korner ve serbest vuruslarindan assist kasip fena görünmez disardan ama ofansif olarak oyun içinde fazlada önemli ve dominant olamayacak bence.

Ajax'ta daha önce dedigim gibi taraftar kendisini sevmesine ragmen biktirdi. Ha bunu da iki antrenöru yedikten sonra.

ben ilk yariyi izledim tadic yoktu sahada, tüm ataklari irfan üzerinden kurmak zorunda kaldilar

rakip bir de öyle kapanmadi cikip oynamaya calisti

ona ragmen pozisyonlari neredeyse hic yoktu

bize karsi böyle oynayan rakipleri duman ediyoruz mesela

Üst Alt