Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Ümraniyespor | MS | 16 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Ümraniyespor | MS | 16 Kasım

"Galatasaray Futbol Takımı, 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu 12. haftasında Başakşehir FK ile oynayacağı maçın hazırlıkları kapsamında TFF 1. Lig ekiplerinden Ümraniyespor ile karşılaştı.

Takımımız, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen mücadeleden Jimmy Durmaz (dk. 1), Selçuk İnan (dk. 46), Emre Mor (dk. 56) ve Adem Büyük (dk. 84) ile bulduğu gollerin ardından 4-0 galip ayrıldı."

galatasaray.org

Fotoğraflardan çıkarabildiğim kadarı ilk 11 şöyle olmuş:
Okan
Ahmet-Donk-Marcão
Mariano-Nzonzi-Seri-Selçuk-Taşdemir
Mor-Adem

Jimmy ve Taylan da sonradan oyuna girmişler.

Ne güzel 3'lü oynayıp 2. ligin ciddi takımlarından birine karşı gol şov yapmışız. Emin olun şu an bu takımın 3'lü savunma çift santraforla dönmesi Falcao'nun geri dönmesinden bile daha değerli. Öyle ki sağlıksız bir Falcao gelip 4-2-3-1'e dönene kadar Adem-Babel'le filan çift santrafor devam etmeyi tercih ederim. Zaten elimizde bize oyuncu kalitesi farketmeksizin belli bir oyun ezberini sağlayacak başka sistem de yok. Maçı izlemek isterdim ama GS TV heralde o saatlerde 2000 Uefa Kupası'ndaki gollerimizi gösterdiği için yayını veremedi.

Ne güzel 3'lü oynayıp 2. ligin ciddi takımlarından birine karşı gol şov yapmışız. Emin olun şu an bu takımın 3'lü savunma çift santraforla dönmesi Falcao'nun geri dönmesinden bile daha değerli. Öyle ki sağlıksız bir Falcao gelip 4-2-3-1'e dönene kadar Adem-Babel'le filan çift santrafor devam etmeyi tercih ederim. Zaten elimizde bize oyuncu kalitesi farketmeksizin belli bir oyun ezberini sağlayacak başka sistem de yok. Maçı izlemek isterdim ama GS TV heralde o saatlerde 2000 Uefa Kupası'ndaki gollerimizi gösterdiği için yayını veremedi.

yaklastin ustat 98deki juve maci vardi bi umut bakayim dedim de

Jimmy burda bile oynayamiyor ha.

wtf gif ile ilgili görsel sonucu

Üst Alt