Harry Maguire'ın Annesi, Oğluna Destek Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Maguire'ın Annesi, Oğluna Destek Çıktı

1694690499616.png

Harry Maguire'ın annesi Zoe Maguire: "Bir anne olarak oğlumun bazı taraftarlardan, uzmanlardan ve medyadan aldığı olumsuz ve küfürlü yorumların seviyesini görmek utanç verici. Futbol dünyasında inişler ve çıkışlar, olumlular ve olumsuzlar olduğunu anlıyorum ama Harry'nin maruz kaldığı şey futbolun çok ötesine geçti. Onun yaşadıklarını görmek benim için iyi değil. Harry'nin kocaman bir kalbi var ve zihinsel olarak güçlü olması bununla başa çıkabilmesini sağlıyor."

Teyzecim oğlum bu kontratı haketmiyor diyebiliyo musun?

Harry Maguire signed a 7 year / £59,250,000 contract with the Manchester United F.C., including an annual average salary of £8,464,286. In 2023, Maguire will earn a base salary of £9,875,000, while carrying a cap hit of £9,875,000.

Dünyada bu parayı hayatı boyunca görebilecek insan yüzdesi %0.000001 filandır herhalde.
Mala mal dedikleri için kalbin mi kırıldı senin?

Senin derdini severim ben..

Son düzenleme:
Bu açıklama yetmez. Manuyu da HM sahip çıkmadığı için suçlayıp kaos ateşine benzin dökmeli. Nasıl olsa bizdeki kadar pahalı değildir

Üst Alt