GSCimbom Seyahat Sohbetleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSCimbom Seyahat Sohbetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba, forumda araştırma yaptım, başlık varsa da ben bulamadım. Varsa konu birleştirilebilir. İç ya da dış seyahat konuları burada konuşulabilir.

Hazır açmışken konuyu aranızda Peru'ya seyahat eden var mı? Geleceğimi daha iyi şekillendirmek için Türkiye'den en geç iki yıl içerisinde mümkünse 2024e kalmadan gitmek istiyorum. Kafamda bazı ülkeler var üstelik buralara vize sorunumuz yok. Artık Türk gençleri olarak ülke ayırt etme lüksümüz olduğunu düşünecek noktada olduğumuzu sanmıyorum. abd, avrupa vb ülkelere herkes gidemeyeceğine göre mecburen dünyanın farklı ülkelerine yayılmak durumundayız.

bu seçenekler içerisinde kendi ideolojimize, yaşam stilimize ve beklentilerimize doğru orantılı ülkeleri bulmak zorundayız. Kolombiyada tanıdığım bir türk arkadaşım var. evlenip gitti. kolombiya, peru, arjantin, şili ve zor da olsa meksika seçeneklerim var. uruguay vb ha bir de brezilya. kısacası o bölgenin tamamı

İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, ingilizce biraz da fransızcam var. Hedefim buralara ilk etapta gitmek, sonra da mümkünse kapağı atmak.

turist olarak buralara giden gören arkadaşlar varsa tavsiye öneri vb gibi fikirlere açığım

Merhaba, forumda araştırma yaptım, başlık varsa da ben bulamadım. Varsa konu birleştirilebilir. İç ya da dış seyahat konuları burada konuşulabilir.

Hazır açmışken konuyu aranızda Peru'ya seyahat eden var mı? Geleceğimi daha iyi şekillendirmek için Türkiye'den en geç iki yıl içerisinde mümkünse 2024e kalmadan gitmek istiyorum. Kafamda bazı ülkeler var üstelik buralara vize sorunumuz yok. Artık Türk gençleri olarak ülke ayırt etme lüksümüz olduğunu düşünecek noktada olduğumuzu sanmıyorum. abd, avrupa vb ülkelere herkes gidemeyeceğine göre mecburen dünyanın farklı ülkelerine yayılmak durumundayız.

bu seçenekler içerisinde kendi ideolojimize, yaşam stilimize ve beklentilerimize doğru orantılı ülkeleri bulmak zorundayız. Kolombiyada tanıdığım bir türk arkadaşım var. evlenip gitti. kolombiya, peru, arjantin, şili ve zor da olsa meksika seçeneklerim var. uruguay vb ha bir de brezilya. kısacası o bölgenin tamamı

İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, ingilizce biraz da fransızcam var. Hedefim buralara ilk etapta gitmek, sonra da mümkünse kapağı atmak.

turist olarak buralara giden gören arkadaşlar varsa tavsiye öneri vb gibi fikirlere açığım
Bu kadar çok dinle bence heryerde yaşarsın kral , yolun açık olsun.

Bu kadar çok dinle bence heryerde yaşarsın kral , yolun açık olsun.

hocam dilin alıcısı azaldı eskisi gibi değil. şimdi 1 tane yazılım dilini bilsen, türkçenin yanında tarzanca ingilizce ekleyebilsen, i go go then arrive şeklinde bir ingilizceden bahsediyorum. Açılmayan kapı yok. Eskiden yabancı dil de böyle yazılım dilleri gibi aranandı. Şimdi o kadar değil.

Dilden de ziyade ülkelere girip kalıcı olmak sorun ya da ben gözümde büyütüyor olabilirim. Elbette afganların türkiyeye girişi gibi değilse de, bir yolu var gibi. Bulaşık da yıkarım kafam rahat olursa. Gidip turist olarak, orada iş mi arayıp bulup kalıcı olacağız yoksa buradan gitmeden mi bulmak lazım, ya da bu ülkeye göre değişir mi bilmem.

Kolombiyaya giden elemen var, büyük biraz 35 yaş üstü yani. Burada kuyumcuydu. tası tarağı bıraktı orada bi avukat kızla evlendi. Kendisi incik boncuk sipariş ediyor türkiyeden onları satıyor. Pek bir düzeni yok ama kolombiyalı hatun sorun etmiyor. Hatta adamı dışarı çıkarmıyor. Geçen sesli arama yaptık, eşiyle tartıştılar ben hepsini duyunca bana açıklamak zorunda kaldı. Kadın, adamı dışarı salmıyor markete falan. Kıskanç biri bir de türk erkekleri inanılmaz talepte oralarda. Gören kapıyor, ben de ilgilerinden memnunum açıkçası ama ciddi ilişki düşünecek kadar insanlara güvenmiyorum. Gidiş amacım latin kadınları değil, kendi hayatımı güzelleştirmek. Çünkü türkiye'de bunun güzelleşmeyeceğine kanaat getirdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt