Garnacho: "Ronaldo'cu olduğum için millî takım kadrosundan çıkarıldım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Garnacho: "Ronaldo'cu olduğum için millî takım kadrosundan çıkarıldım"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halen katilmiyorum fransanin yolu daha kolaydi bana kalir ise ingiltere disinda iyi takimla oynamadilar

Arjantin tam bir turnuva takimiydi cok iyi savunma yaptilar ve en cok onlar hak etti

Hollanda Hirvatistan ve fransa maclarinda asiri iyiydiler rakipleri sildiler sahadan

Almanya hirvatlardan daha buyuk dususte turnuvalarda siciyorlar bayadir arjanlar cok rahat tokatlardi bunlari ayrica
Fransa'nın grup da Arjantin'inki kadar olmasa da kekti. Fransa en azından finale kadar İngiltere ile oynadı. Arjantin'in grup bizim Braga Clujlu gruptan hallice.

1986 dışında Arjantin Almanları ne zaman yenmiş ki rahat tokatlasınlar yaw? Her eşleştiklerinde kafalarına vura vura aldı Almanlar. Almanya pis gruba düşmenin acısını çekti. Gruptan çıkabilse en az yarı finali vardı.

Arjantin’in son 4-5 dünya kupasındaki kadrolarına bak bir de.. Belki de tarihin en kötü Arjantin’i ile şampiyon oldu adam.. Acuna , Tagliafico , Otamendi vs.. Aklıma ilk gelen şu 3lüden hangisi bizde oynar mesela ? Bu kazmalarla şampiyon oldu adam..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Geri 4lüsü Otamendi dışında çöp ama merkez orta saha oyuncuları ve hücum hattı iyiydi Arjantin'in. 32 takım arasında 9. 10. olur kadroları. Zaten Fransa dışında ilk 10'daki takımların hiçbiriyle eşleşmediler onu anlatmaya çalışıyorum

Fransa'nın grup da Arjantin'inki kadar olmasa da kekti. Fransa en azından finale kadar İngiltere ile oynadı. Arjantin'in grup bizim Braga Clujlu gruptan hallice.

1986 dışında Arjantin Almanları ne zaman yenmiş ki rahat tokatlasınlar yaw? Her eşleştiklerinde kafalarına vura vura aldı Almanlar. Almanya pis gruba düşmenin acısını çekti. Gruptan çıkabilse en az yarı finali vardı.
Japonyali kostarikali grup mu pis yaw? Su gruptan cikamayan takim kupa hedefi koymasin bi zahmet. Almanlarin eski jenerasyonu kalmadi artik. Onceki dunya kupasinda da tirt bir gruptan cikamamislardi

Arjantinin de eskisi gibi helva gibi takim olmadigini ekleyelim. Dunya kupasindan 1 sene once de ayni ekip copa america aldi brezilyada.

Hirvatlar ve fransizlardan nasil intikami aldilarsa almanlari da cok rahat osurturlardi bundan eminim.

Japonyali kostarikali grup mu pis yaw? Su gruptan cikamayan takim kupa hedefi koymasin bi zahmet. Almanlarin eski jenerasyonu kalmadi artik. Onceki dunya kupasinda da tirt bir gruptan cikamamislardi

Arjantinin de eskisi gibi helva gibi takim olmadigini ekleyelim. Dunya kupasindan 1 sene once de ayni ekip copa america aldi brezilyada.

Hirvatlar ve fransizlardan nasil intikami aldilarsa almanlari da cok rahat osurturlardi bundan eminim.
Ben Arjantin kötü takım demiyorum. Kendisinden iyi olan takımlarla eşleşmedi diyorum

Almanların grupta İspanya var onu atlama. Messili Arjantin'in İspanya kalibresinde bir takımla aynı gruba düşmüşlüğü yok 5 turnuvada. İspanya'yı yenemeyince de tek sürprizle grupta gümlüyorsun. Almanya kaybettiği Japonya maçında iyi oynamıştı ilk yarı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt