Eşref Hamamcıoğlu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hb reiz

Şaşırılacak bişey yok öyle bi algı oluştu ki ona olan sevgimiz başarısız olduğunu görmemize engel oluyo bunu söyledim

Transferdeki rezaletleri,giden kiralıkların çoğunun süre bulamaması yani planlama hatası,gelen giden kiralıkların opsiyonlarının ne olduğunu hiç bilmememiz zaniolo 30 maçın üstüne çıkmış hala durumu belli değil kaya temel yazmasa ziyechin sözleşmesinin uzadığından bile haberimiz yoktu, 2 senedir altyapı yatırımı demesi ama ses seda çıkmaması,avrupadan pilot takımlar alıyoruz dedi ama hepsi fos,sakatlıkların ne olduğunu açıklatmıyor ne hikmetse idmana bile kim geldi kim gelmedi bilmiyoruz çok kötü bi iletişim stratejisi güdüyo,hamza için ayhan gsden teklif gelmedi dedi ama teklifi yapacak ekibin içinde bizzat ayhan var bu gibi garip durumlar yaşanması ve süreçleri yine bilmememiz,takımda iş yapanlar asgari ücret alıyo yapmayanlar hatta sahaya bile çıkmayanlar parsayı götürüyo maaş dengesini çok bozdu hemde yanlış yöne doğru bozdu,cagigao pezzuoli gibi isimlerin bizde resmi görevde olup olmadıklarını bile bilmiyoruz,burağın kemerburgaz projesi görece iyiydi ama proje değişmiş şuan yapılan proje halı saha projesi gibi bunu sırf hızlı bitirmek için mi değiştirtti,kime sordu da bize bu tesisi layık gördü belli değil projenin bitiş hali nasıl olacak onu bile bilmiyoruz yavaş ilerlemesi de ayrı bir sorun bunlarla hep kendisi ilgileniyo

Biraz daha yazarsam gılgamış destanı gibi olacak

Okanın ikili ilişkilerine ve ligin poşet olmasına dua etsin yoksa çok kötü çuvallamıştık bu sene

Hiç ısınamadım Eşref Bey'e , sanki gelse tarihin en mülayim-pasif başkanı olur ensesine vuran ekmeğini alır, saçma sapan transferler yapıp, ligi 14. bitiriz gibi bir hissiyat oluşturuyor.

Hiç şüphesiz yapmak isteyeceği veya aklından geçirdiği ilk şey Erden Timur'u yanına çekmek olur

Timur'u olan kazanır.

Hamamcı Eşref
Hamamcı Eşref
Altınlarım çalındııı
Bulağğmadım

images

Üst Alt