EPL 23/24 H:4 | Liverpool 3-0 Aston Villa | MS | 3 Eylül | beIN Sports 3 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EPL 23/24 H:4 | Liverpool 3-0 Aston Villa | MS | 3 Eylül | beIN Sports 3

Zani genel profil olarak basamakları çok çabuk atlamak ve potansiyelinin hak ettiği üst seviye takımlara en hızlı şekilde kendini atma peşinde olduğunu düşünüyorum. Ama bence yanlış yapıyor. Biraz sakin olup şu 1-2 senede oyununu olgunlaştırmak ve bulunduğu takıma aidiyet duyup odaklansa zaten her şey kendiliğinden gelişecektir. Fazla yaygara yapıyor. Hem sahada, hem saha dışında.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

biz burada sağ kanat forvetken bile kaleye daha yakın oynatmalıyız diyorduk adam orta saha yapmış adamı .

Zani genel profil olarak basamakları çok çabuk atlamak ve potansiyelinin hak ettiği üst seviye takımlara en hızlı şekilde kendini atma peşinde olduğunu düşünüyorum. Ama bence yanlış yapıyor. Biraz sakin olup şu 1-2 senede oyununu olgunlaştırmak ve bulunduğu takıma aidiyet duyup odaklansa zaten her şey kendiliğinden gelişecektir. Fazla yaygara yapıyor. Hem sahada, hem saha dışında.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Adamı biz yolladık zorlaya zorlaya

Adamı biz yolladık zorlaya zorlaya
Bence zorlama değil. Gelirken karşılıklı bu şekilde bir ekonomi paketi üzerinde anlaşıldığını düşünüyorum. Bizimkiler amacı büyük oranda para idi, onun da isteği kariyer basamaklarını atlamak. Bu süreçte ne o bundan vazgeçti, ne de bizi ekonomik getiri dışında sahiplendirebildi.

Üst Alt