Çanakkale Dardanelspor Bölgesel Amatör Lige Düştü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çanakkale Dardanelspor Bölgesel Amatör Lige Düştü

Doğru evet, o da Gençlerbirliğine gitti. Sakıb’la Özgür takımı almak istedi 3-4 sene önce Niyazi satmadı. Alıp 3. Ligdeki Halide Edip Adıvar Spor kulübünin isim hakkını alıp 3. Lige çıkaracaklardı direkt. Aliağa-Göztepe olayı gibi.

çanakkaleye spor yatırımı nasıl yapılmaz aklım almıyor

param olsa hemen alırım takımı

çanakkaleye spor yatırımı nasıl yapılmaz aklım almıyor

param olsa hemen alırım takımı

Ben de anlamıyorum. Niyazi basketbola yatırım yapacak demişlerdi Banvit gibi olmak istiyor dediler o olmadı. Kadın voleybol takımını Belediye biraz destekledi, süper lig 1. Lig arasında takılıtor. Dardanel kadın futbol takımı kurmuş, hedef ne bakalım göreceğiz.

Ama erkek futbol ve basketbol şart. Şehre inanılmaz bir hava katar. Deplasman takımları için çok keyifli bir deplasman olur. Takım 3. Lige çıkana kadar statın ve zeminin de yenilenmesi lazım.

Ben de anlamıyorum. Niyazi basketbola yatırım yapacak demişlerdi Banvit gibi olmak istiyor dediler o olmadı. Kadın voleybol takımını Belediye biraz destekledi, süper lig 1. Lig arasında takılıtor. Dardanel kadın futbol takımı kurmuş, hedef ne bakalım göreceğiz.

Ama erkek futbol ve basketbol şart. Şehre inanılmaz bir hava katar. Deplasman takımları için çok keyifli bir deplasman olur. Takım 3. Lige çıkana kadar statın ve zeminin de yenilenmesi lazım.

stad zaten rezalet de takımın mutlaka toparlanması lazım

dediğin gibi abidik gubidik ilçe takımları 1.ligde

Rüyamda Atletico Madrid sezon açılışına Çanakkale Dardanelspor’u davet ediyordu. Dakika 60 gibi Dardanel 3-1 öndeydi. Göztepeli Halil Akbunar Dardanel’de oynuyordu.

Atletico ile Dardanel’in formaları çok benziyor normalde, kırmızı beyaz çubuklu, mavi şort falan; hatta sahada da karışıyordu.

Böyle bir rüyayı neden gördüm bilmiyorum.

Ah Çanakkalem benim canım şehrim nerelere düştün sen bitirdin bizi niyazi . Her sene battık diye haberler çıkar yıllardır batamadı lanet olası toncusu insanları kemirdi yıllarca.

Bu aralar benim mental durum.
Rüyamda Atletico Madrid sezon açılışına Çanakkale Dardanelspor’u davet ediyordu. Dakika 60 gibi Dardanel 3-1 öndeydi. Göztepeli Halil Akbunar Dardanel’de oynuyordu.

Atletico ile Dardanel’in formaları çok benziyor normalde, kırmızı beyaz çubuklu, mavi şort falan; hatta sahada da karışıyordu.

Böyle bir rüyayı neden gördüm bilmiyorum.

koray kurt sağ bek kanat santrafor her yerde oynadı ya

sakınla birlikte bir tanede ön libero vardı adı ferhat mı ne

ikisini de ilhan cavcava vermiştik herhalde
Emre sen bunu yazdığında tam emin olamamıştım, bakmaya da üşendim açıkçası o yüzden yazmadım ama aynı yıllarda (2 yıl falan) takımda 2 tane Koray Kurt vardı. Biri forvet olan diğeri sağ bek, sağ kanat olan. Onun yaşı daha gençti. Şimdi Vefa yılı muhabbetine, ara transferde o da dönmüş, yine 2 tane Koray Kurt var. Video bile çekmişler :asd:

Login • Instagram

Üst Alt