Beşiktaş Şike Girişimi Yüzünden Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Şike Girişimi Yüzünden Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

Cevap: Beşiktaş Şike Girişimi Yüzünden Avrupa'dan 1 Yıl Men Edildi!

o değilde bu beşiktaşlıların haberi yok galiba bu karardan adamlar transfer konusuyor salağamı yatıyolar ne ? :D

gerilerde kalmasın bunlarda var şike yapan hep fenere yüklenmek ayıp oluyor :D

Alt tarafı Türkiye Kupası için alt tarafı İBB maçı için şikeci damgası yemek de daha fazla koyar adama :asd:

Şike yapacak parayı nereden buldu la bunlar? :allaalla6vr:

bejekeli arkadaşlarıma sordum adamların gram umurlarında değil men edilmeleri avrupadan zaten bişey yapamazdık diyorlar :D

Beşiktaş az önce UEFA'dan gelen metnin yeminli tercümesini yayınladı. Durum onlar için gerçekten çok acı. Gözüken o ki bu sadece geçici olarak bu sene için verilmiş bir karar. Cezaların gerisi gelecek. Ayrıca girişim falan değil. Çok net şekilde "şike yapıldığı" kararı verilmiş.

Beşiktaş az önce UEFA'dan gelen metnin yeminli tercümesini yayınladı. Durum onlar için gerçekten çok acı. Gözüken o ki bu sadece geçici olarak bu sene için verilmiş bir karar. Cezaların gerisi gelecek. Ayrıca girişim falan değil. Çok net şekilde "şike yapıldığı" kararı verilmiş.

onlarınki öyleyken,fenerin baya baya küme düşme olasılığı var zaten.

Bu ne ki Fenerbahçe yayınlasın da ''Şikenin Kitabı'' adlı destanı görün

biri yazmis :D

neden hep BJK kulubunden aciklamar geliyor sadece benim gordugm fikret orman 5-6 ayri kanala baglanip konustu ayrica kulubten basina KAP'a yapilan aciklamari saymiyorum bilr asil merak ettim ve konu su fenerbahce neden bjk yaptig aciklamarin yarinisi bile yapmaya gerek duymuyor?

Üst Alt