Aziz Yılldırım: ''Geçen sezonu 2.ci bitiren takımımız bu sene şampiyon olacaktır'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yılldırım: ''Geçen sezonu 2.ci bitiren takımımız bu sene şampiyon olacaktır''

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım: "Geçtiğimiz sezon ligi 2. bitiren futbol takımımız, zirve koltuğundaki mücadelesinde lig sonunda kazanan taraf olacaktır"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli futbol takımının lig şampiyonluğunu kazanacağına inandığını belirterek, UEFA Avrupa Ligi’nde finale kadar çıkacak güçte olduklarını kaydetti.

İşte Aziz Yıldırm’ın Fenerbahçe Dergisi’nin 155 no’lu Ocak sayısındaki mesajı:

“Geçtiğimiz sezon ligi 2. bitiren futbol takımımız, zirve koltuğundaki mücadelesinde lig sonunda kazanan taraf olacaktır. 3 yıldır yoksun bulunduğumuz Avrupa Ligi’nde ise, son 32 tura girmenin mutluluğu içindeyiz. Rakibimiz Lokomotif Moskova ile vereceğimiz iki sınavı başarıyla geçip, Basel yolunda emin adımlarla ilerleyecek güce sahip olduğumuza inanıyorum. ”

“2015 yılının Lig ve Süper Kupa şampiyonu olan, Şampiyonlar Ligi’nde iyi bir performans sergileyen kadın voleybol takımımız, bu sezon Şampiyonlar Kupası’nı kazanma başarılarını Lig ve Avrupa kulvarlarıyla taçlandıracaklardır. Yenilenen kadrosuyla erkek voleybol takımımız da inanıyorum ki; bu sezonu liderlik ruhuyla sürdürecektir.”
“2016 yılının başarılarla dolu bir yıl olarak geçeceğine yürekten inanıyor, Büyük Fenerbahçe Ailesi’ne şükranlarımı sunarak “Mutlu yıllar” diliyorum. “

AMKSPOR

Üst Alt