Abdurrahim Albayrak - Sayfa 220 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Abdurrahim Albayrak'a büyük vefasızlık yapılıyor. Bu kulüp fenerbahçenin ekonomik olarak en güçlü olduğu dönemlerde Abdurrahim Albayrak'ın maddi manevi elini taşın altına koymasıyla yarışlara katıldı. Uçak parasını ödeyemediğimiz oldu, oyuncuların maaşlarını alamadığı oldu ve hepsinde Abdurrahim Albayrak destek oldu. Ayrıca yöneticilik yaptığı çoğu sezonda şampiyonluk da yaşadık adamın enerjisi olumlu bir kere. Ben artık anlayamıyorum bizim taraftarı bir diagne transferinden adamı yerin dibine gömüyorlar. Sanki gitmiş sadece kendi almış gibi bunun scoutu var teknik direktörü var finans müdürü var başkanı var var da var. Evet Erden Timur modern futbol yöneticisi konumuna yakışıyor evet vizyonu çok iyi ama Abdurrahim Albayrak da sanki bir hainmiş gibi davranılmasın bir zahmet. Bu adamlar kıymetli kıymetini bilmek gerek Galatasaray vefalıdır bu kadar anlamsız yerilmesinin lüzumu yok. Yaşı yetmeyenler bilmez de lafım yaşı yetenlere; ne çabuk unuttunuz Galatasaray'da maaş krizi vs haberlerini, kimsenin başkan, yönetici olmak istemediği dönemlerde bu adamın maddi manevi sorumluluk aldığını. Bir de ayrıca Erden Timur kalır umarım ama niye sanki birinden birini tercih etmek zorundaymışız gibi davranılıyor onu da anlamıyorum. ET de olsun şu anki konumuyla aynı şekilde, AA da olsun o da başka işlere baksın. Bence ET ile iyi anlaşır hem üzerindeki yükü alır (karşı tarafın tüm saldırılarını ET üzerinden yaptığını da düşünürsek) hem katkısı olur. Kısacası umarım yeni dönemde olur. Herşeyi herkesi bu kadar kolay harcamayın değerli cimbomlular. Bu kadar gönülden Galatasaraylı bu kadar hevesli insanları küstürmeyin. Yarın kulüp kötü giderse küstürdüğünüz bu adamları ararsınız kimse yok diye. AA Galatasarayımıza yaptığı hizmetlerin zekâtını verse bu forumun tamamı diz çöküp tövbe ister. Yazıktır yani yapmayın. Sadece doğru konumlandırılması gerekir. Her başarılı organizasyon zaten böyledir kimi nerede konumlandıracağını iyi bileceksin. Sen ayakkabı ustasını alıp hadi bana atomları çarpıştır dersen tabi ki yapamaz ama bu o ustanın kötü olduğu anlamına gelmez sadece doğru görev tanımı yapılmamıştır. Diagne olayı da tamamen budur ne eksik ne fazla.

Varsin vefasiz olayim

Galatasaray Gazetesi على X: Abdürrahim Albayrak & Mbaye Diagne  https://t.co/KuaYCU1RgN / X

Abdurrahim Albayrak'tan flaş Alan ve Pato açıklaması

Son dakika - Galatasaray, Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara transferini  açıkladı! - Galatasaray - Spor Haberleri

kendisini severim ama son dönemdeki yanlislari gina getirdi iyi kötü hizmet etti tesekkürler. ama artik yönetimlerde olmamali. nasil FT hocam artik antrenör olmamali ise AA da olmamali

Erden Timur olmayacaksa muhtemelen transfer işlerine bu bakacak 2 senemiz daha heba olacak.
Elden çıkarılması gereken çok isim var. Bunun yanında ıcardi, mertens kalitesinde 2-3 tane daha net transfer lazım. Albayrak bu işlerinden altından kalkacağını düşünmüyorum. Özellikle Mustafa cengiz döneminden sonra bu kulüpte transfer ile ilgili 1 kelime bile söz hakkına sahip olmamasi gerekiyordu.

Erden Timur olmayacaksa muhtemelen transfer işlerine bu bakacak 2 senemiz daha heba olacak.
Abdürrahim Albayrak tarzı insanlar işlerine karışılmasından asla hoşnut olmazlar ve bir yerde söz sahibi olduktan sonra belli sınırların içinde kalmayı yapı olarak kabul edemezler. Dursun Başkan'ın bile yönetemeyeceği kişidir, yaşı ve özgeçmişi sebebiyle uzak durması lazımdır... Yetkileri kısıtlanmış bir Abdürrahim Albayrak asla olmaz.

Üst Alt