2022 DK B Grubu M:2 | Galler 0-2 İran | MS | 25 Kasım | TRT 1 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 DK B Grubu M:2 | Galler 0-2 İran | MS | 25 Kasım | TRT 1

Kupada bir sürpriz yaparlar mı ne dersin yarı final falan gören çıkar mı çıkar. Sağlam dediğimiz tüm futbolcular ve takımları sıçışlarda.
gruptan cikanlar icinde sürprizlerin olmasi kuvvetle muhtemel ama iran 2.olursa hollanda-ekvador ikilisinden lider olanla oynayacak. 1-2 capraz eslesmede zayif takimlar olacak, orada bir seyler yapabilen olursa ceyrek finalistlerden 1 veya 2'si sürpriz takimlar olabilir

gruptan cikanlar icinde sürprizlerin olmasi kuvvetle muhtemel ama iran 2.olursa hollanda-ekvador ikilisinden lider olanla oynayacak. 1-2 capraz eslesmede zayif takimlar olacak, orada bir seyler yapabilen olursa ceyrek finalistlerden 1 veya 2'si sürpriz takimlar olabilir
Valllahi hollanda da ekvador da pek zevk veren ve aha kazanır yav diyebilecek güveni verebilen takımlar değil.
Ben bu turnuvada brezilya-fransa-portekiz dışında kim kime elenirse şaşırmam artık.
Hem turnuvanın sezon ortası olması hem bulunan bölgeden dolayı bazı ülkelerin istemezük tavrü hemde oyuncu seçimlerinde büyük hataların olduğu turnuva olduğunu düşünuyorum. Bunun etkisinin o dunya kupası öncesi hazırlık kampının olmayışı büyük ülkeler için net handikapa dönüşmüş durumda.
Sert oynayan çanakkale geçilmezi orta sahada başlatan herhangi bir takım çeyrek finali rahat görür

serdar azmoun fanatik fenerli, röportajda türkce konusmus, vay anasini, feneri cok seviyorum ama su an bayerne gitmek var dedi.

Üst Alt