2014 DK H:2 | İspanya 0-2 Şili | MS | 18 Haziran - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:2 | İspanya 0-2 Şili | MS | 18 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Ömer Tuğrul Yılmazer

transfer nobetinde bir konusmamiz,senin mesajin :)

"Çıkarlar. Hollanda'nın işi daha zor. İlk maç aralarında. Olası bir kötü skorda bile İspanya sonraki 2 maçı istediği an farklı alabilir. Hollanda ise hiç iyi görünmüyor. Belki tarihin kağıt üstünde en kötü hollandası ile karşı karşıyayız."

ben ispanyollar çikamayacaklar demistim -hatta 1e 61 oron vardi cikamaza :)

biriside formasina varmisin diyodu ama mesaji bulamadim :D

eee bi yere kadar ispanya...

sıra bizde şikecilerin karıköyde kızlık zarını yırtmada.... yeter gösterip gösterip :D

arkadaş fenere koyalım iyi hoş ta forumda böylesine kültür seviyesi ayaklar altına mesaj atmasanız bide ! sırf erkeklermi var bu forumda ... uygun olmuyo hoş olmuyor ... yani karısızlıktan başı dönmüş abazan bi ergenin kaleminden çıkmış gibi bi mesaj ... aynı muhabbeti bjk lılar yıllarca yaptı fenere karşı bırakın biz kendimize özgün bi tabir bulalım ...

@Ömer Tuğrul Yılmazer

"Çıkarlar. Hollanda'nın işi daha zor. İlk maç aralarında. Olası bir kötü skorda bile İspanya sonraki 2 maçı istediği an farklı alabilir. Hollanda ise hiç iyi görünmüyor. Belki tarihin kağıt üstünde en kötü hollandası ile karşı karşıyayız."

Valla İspanya hepimizi yanılttı. Tebrik ediyorum.

@Ömer Tuğrul Yılmazer

Pohahahahhahahahahahahahahgahahahagahah

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

BqgNd_mCAAIsEwU.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt