2014 DK H:2 | ABD 2-2 Portekiz | MS | 23 Haziran - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2014 DK H:2 | ABD 2-2 Portekiz | MS | 23 Haziran

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ezbere konuşuyon, almanya kazanırsa finale gelmeden eşleşiyorlar zaten brezilyayla, senin daha fikstürden haberin yok galiba,

almanya 1. olursa finale kadar sonraki turlardaki rakipleri Fransa Brezilya gibi takımlar olacak..

Bunu unutmusum .Demek istedigim Finale Büyük takimlardan anca Hollanda veya Brezilya gelir .Digerlerinde hic is yok.Fransa ile Arjantin cok kötü.Italya fena degil .Iyi bir Fikstürleri varsa Italya Final oynuyabilir.Kosta Rika,Sili ve Kolombiya 3 lüsünden biri yari final oynarsa hic sasirmam.Belcika hayal kirikligi benim icin

Bunu unutmusum .Demek istedigim Finale Büyük takimlardan anca Hollanda veya Brezilya gelir .Digerlerinde hic is yok.Fransa ile Arjantin cok kötü.Italya fena degil .Iyi bir Fikstürleri varsa Italya Final oynuyabilir.Kosta Rika,Sili ve Kolombiya 3 lüsünden biri yari final oynarsa hic sasirmam.Belcika hayal kirikligi benim icin

fransa nereye kotu yaw hollandayla en iyi avrupa takimi simdiye kadar

Almanya rahat alir o maci ben sana söylim :) Bir Grupda 2 farkli macda puan kayiblari Almanlarin Futbol Mekanizmasinda yok .Gana macinda da herkez Gana iyi oynadi felan diyor ama yinede Almanlar en az 3-4 tane net gol kacirdi.Almanya bu Dünya Kupasini rahat alir .Finalde rakibi ya Hollanda olur ya da Brezilya

Vallah fikrimi degistirdim zaten. :D Bu turnuvada bi kuponu bile tutturamadim daha. Hirvatlar kazanmazsa bi kupon daha gidecek.

I am the one who knocks!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt